Albanijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Albanijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Albanijos rinktinė“.

Pasaulio čempionato atrankoje – italų ir šveicarų lygiosios ir neįtikėtinai greita raudona kortelė

Anglijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos I grupės rungtynėse net 5:0 sutriuškino Albanijos futbolininkus. Harry Maguire‘as 9-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Anglijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0. Harry Kane’as 18-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino anglų pranašumą 2:0. Jordanas Hendersonas 28-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo 3:0. Netrukus ...