alas thorntonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alas thorntonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alas thorntonas“.

D. Songailos klubas parklupdė „Clippers“

Ketvirtąją pergalę dvyliktose NBA čempionato rungtynėse iškovojo dvyliktąją poziciją Vakarų konferencijoje užimantis Dariaus Songailos naujojo Orleano „Hornets“ klubas, kuris namuose 110:102 (29:22, 29:31, 26:22, 26:27) įveikė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus. 12 minučių rungtyniavęs lietuvis pelnė 6 (dvitaškiai 3/3) taškus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei 4 kartus pažeidė taisykles. Naujojo Orleano komandai 24 taškus surinko Davidas Westas (10 atk. kam.
2009-11-18

„Wizards“ patyrė nesėkmę NBA autsaiderių mače, Darius Songaila pelnė 14 taškų

Vašingtono „Wizards“ ekipa, kurioje žaidžia Darius Songaila, svečiuose rezultatu 108:123 (32:27, 32:29, 29:37, 15:30) nusileido Los Andželo „Clippers“ klubui. Susitikimą startiniame penkete pradėjęs D.Songaila iš viso per aikštelėje praleistas 28 minutes pelnė 14 taškų (7/14 dvitaškių), atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau du kartus suklydo. Rezultatyviausiai „Wizards“ komandoje žaidė Antawnas Jamisonas, kuris pelnė 24 taškus (11 atk. kam., 7 rez. perd.
2009-03-19

NBA čempionate L. Kleiza išplėšė pratęsimą, o „Nuggets“ šventė pirmą pergalę

Pirmąją pergalę šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse iškovojo Lino Kleizos Denverio „Nuggets“ ekipa, kuri svečiuose po pratęsimo 113:103 (20:28, 17:27, 31:21, 26:18, 19:9) palaužė pergalių dar neturinčią Los Andželo „Clippers“ komandą. 6 taškus nugalėtojams pelnė L. Kleiza, kuris pataikė abu baudų metimus likus 9 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos ir išlygino rezultatą bei išplėšė pratęsimą.
2008-11-01

„Lakers“ – Vakarų konferencijos nugalėtojai

Ketvirtąja pergale iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliarųjį sezoną baigė Vakarų konferencijos nugalėtoja Los Andželo "Lakers" (57 pergalės ir 25 pralaimėjimai) ekipa, antradienį namuose 124:101 (34:27, 28:21, 39:24, 23:29) sutriuškinusi vienuoliktojoje pozicijoje Vakaruose likusius Sakramento "Kings" (38/44) krepšininkus.
2008-04-16

Lino Kleizos ekipa – viena koja NBA atkrintamosiose

Labai svarbią pergalę šią naktį vykusiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojo lietuvio Lino Kleizos Denverio „Nuggets“ komanda, kuri išvykoje 114:105 (22:37, 39:23, 28:22, 25:23) įveikė pagrindinius konkurentus kovoje dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas – Golden State „Warriors“ krepšininkus.
2008-04-11

NBA lygoje L. Kleizos klubas įveikė „Clippers”

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariajame sezone iškovojo Lino Kleizos Denverio „Nuggets“ klubas, penktadienį namuose 110:104 (31:22, 30:25, 27:23, 22:24) įveikęs Los Andželo „Clippers“ krepšininkus. Lietuvis nugalėtojams pelnė 3 taškus, gynyboje atkovojo 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą bei surinko 3 pražangas.
2008-03-01

Dar vienas Ž. Ilgausko dvigubas dublis – 22 taškai ir 13 atkovotų kamuolių

Dvidešimt pirmuoju dvigubu dubliu pasižymėjo - pelnė 22 taškus ir po krepšiais atkovojo 13 kamuolių - pasižymėjo Žydrūnas Ilgauskas, o lietuvio Klivlendo "Cavaliers" ekipa Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono mače namuose šeštadienį 98:84 (19:23, 26:24, 28:22, 25:15) nugalėjo Los Andželo "Clippers" krepšininkus. Be to, jis atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, blokavo 4 varžovų metimus, 5 kartus suklydo bei surinko 4 pražangas.
2008-02-03

NBA lietuviai nebuvo rezultatyvūs

Šeštą pergalę dvyliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo praėjusio sezono Rytų konferencijos čempionas Klivlendo "Cavaliers" klubas su Žydrūnu Ilgausku.Trečiąją vietą Centriniame pogrupyje užimantys "Cavaliers" krepšininkai trečiadienį išvykoje 97:86 (24:25, 22:17, 26:22, 25:22) įveikė Šiaurės Vakarų pogrupio bei visos Vakarų konferencijos autsaiderę Minesotos "Timberwolves" (1 pergalė ir 8 pralaimėjimai) komandą.