alaras varrakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alaras varrakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alaras varrakas“.

Krepšinio legenda perima „Dzūkijos“ vairą

Valdemaras Chomičius treniruos Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus. „Dėl sveikatos problemų vyriausiasis treneris Alaras Varrakas užleidžia vietą olimpiniam čempionui V. Chomičiui“, – feisbuke rašė „Dzūkija“. V. Chomičius šiame sezone dirbo „Dzūkijos“ trenerio asistentu. Alytiškiai sezono pradžioje atsisveikino su Andrejumi Urlepu. Vėliau komandai vadovavo Nikola Vasilevas, po to jį pakeitė A. Varrakas.
2018-04-23

Virginijus Šeškus grasina: išvesiu komandą iš aikštės ir tada pažiūrėsime

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaideris Prienų-Birštono „Vytautas“ pirmadienį patyrė 21-ąjį šio sezono pralaimėjimą. Po mačo prieniškius treniruojantis Virginijus Šeškus pliekė ir auklėtinius, ir teisėjus. Strategą papiktino epizodas rungtynių pabaigoje. Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai manė, kad skelbiama minutės pertraukėlė ir keliavo pasitarti. Vis dėlto pauzė nebuvo patvirtinta, tad teko grįžti į aikštę.
2018-03-19

Kazys Maksvytis neliko patenkintas komandą nušvilpusiais fanais

Dažnai giriami Klaipėdos „Neptūno“ fanai pratrūko po Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio, kuomet uostamiesčio komanda namuose sensacingai 77:85 pralaimėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkams. Sirgaliai dar nepasibaigus mačui pradėjo skirstytis, o likę koneveikė ekipos krepšininkus. Dažnas sirgalius nesibodėjo savo nuomonės reikšti ir riebiais keiksmažodžiais. „Atsiprašau fanų. Turiu prisiimti atsakomybę. Nepavyko nuteikti komandos. Rungtynių eigoje atsirado baimė, kad galime pralaimėti namie.