ala kudriavceva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ala kudriavceva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ala kudriavceva“.

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

R. Federeris ir R. Nadalis toliau pegalingai žygiuoja Vimbldono teniso turnyre

Vimbldono teniso turnyre Anglijoje, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų, pirmadienį buvo sužaisti visi aštuntfinalio susitikimai. Vyrų vienetų varžybų dvikovose didelių netikėtumų neužfiksuota – nesunkias pergales iškovojo didžiausiais turnyro favoritais laikomi Rodžeris Federeris ir Rafaelis Nadalis.
2008-07-01

Tarptautiniame moterų teniso turnyre Tailande

Tailande tęsiasi tarptautinis WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 170 tūkst. JAV dolerių.Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje šeštoji turnyro raketė argentinietė Gisela Dulko 6:4, 6:1 nugalėjo Kinijos atstovę Tiantian Sun, aštuntoji pagal reitingą japonė Aiko Nakamura 3:6, 6:3, 6:1 įveikė korto šeimininkę Noppawan Lertcheewakarn, o australė Nicole Pratt iš tolesnės kovos eliminavo antrąją pagal skirstymą rusę Mariją Kirilenko - 7:6, 2:6, 7:5.Į turnyro aštuntfinal...
2007-02-06

Baigėsi antrasis atvirojo Australijos teniso čempionato vienetų varžybų etapas

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 20 mln. Australijos dolerių, ketvirtadienį baigėsi antrasis (1/32 finalo) vienetų varžybų etapas. Moterų turnyre pergales iškovojo bei į šešioliktfinalį pateko keturios rusės.