al harrington

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „al harrington“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „al harrington“.

Ž. Ilgauskas nebuvo rezultatyvus

Penkioliktą pergalę trisdešimt antrose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" ekipa, trečiadienį namuose 98:94 (22:19, 15:19, 32:30, 29:26) įveikusi Atlantos "Hawks" krepšininkus.Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 3 taškus, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, kartą suklydo bei dukart prasižengė.
2008-01-03

Šeštadienį visuose NBA lygos mačuose svečiai patyrė nesėkmes

Šeštadienį įvyko septynerios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose visas pergales iškovojo aikštelių šeimininkai. Tiesa, dvejuose mačuose svečiai atkakliai priešinosi ir pralaimėjo tik po pratęsimų: Niujorko "Knicks" - Milvokio "Bucks" 94:88Kurt Thomas 28 tšk. Michael Redd 19 tšk.
2004-01-11

Dvidešimt penktoji Dariaus Songailos ekipos pergalė NBA lygoje

Dvidešimt penktą pergalę trisdešimt ketvirtose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Vakarų konferencijos lyderis Sakramento "Kings" klubas su Dariumi Songaila. Ramiojo vandenyno pogrupyje pirmaujantys "Kings" krepšininkai penktadienį svečiuose 113:93 (34:30, 25:22, 29:19, 25:22) sutriuškino šio pogrupio autsaiderę Fynisko "Suns" (12 pergalių ir 25 pralaimėjimai) ekipą. Lietuvis svečiams taškų nepelnė, per 8 minutes prametęs abu dvitaškius.