akvilė staražinskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „akvilė staražinskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „akvilė staražinskaitė“.

Atlikėja Akvilė pristato dainą „Nušviesime“: klipo filmavimas tęsėsi net 11 valandų

Dainų autorė ir atlikėja Akvilė Staražinskaitė savo sukauptą autorinių dainų bagažą pildo dar viena daina „Nušviesime“. Ir nors dažnai Akvilės kūriniuose galima išgirsti romantiškos melancholijos, ši daina – jau penktoji jos sąraše, kuri linksma, valiūkiška ir kupina optimizmo.
65 2023-10-03

Akvilė Staražinskaitė pristatė dainą „Man likai tik tu“: vaizdo klipą įamžino vienoje Kauno sinagogų

Iš Kelmės rajono kilusi antrakursė Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijos muzikos pedagogikos studentė Akvilė Staražinskaitė uoliai kopia į muzikos Olimpą. Per du pastaruosius metus mergina savo gerbėjams nuolat primena apie save: dienos šviesą išvydo jau aštuonios jos dainos, o šiandien klausytojams atlikėja su malonumu pristato dar vieną iki giliausių širdies kertelių išjaustą dainą „Man likai tik tu“, rašoma pranešime žiniasklaidai. „Daina apie tai, kad santykiai – sunkus darbas.
2022-11-24

Akvilės Staražinskaitės populiarumo receptas: gerą muziką kuria tyliai

Pirmakursė Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijos muzikos pedagogikos fakulteto studentė Akvilė Staražinskaitė, į gyvenimą yra išleidusi tiek dainų, kad jos jau papuoštų solidų albumą, o kaip niekur viešai nesirodantis kuriantis žmogus, ji gali pasigirti nekukliais rodikliais – viena dainų pasiekė daugiau nei 2 mln „YouTube“ peržiūrų, rašoma pranešime spaudai.
2021-10-14
Į viršų