aksionovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aksionovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aksionovas“.

Kryme nugriaudėjo sprogimai: smogta rusų sandėliui

Rusijos laikinai okupuotame Kryme buvo surengta dronų ataka, skelbia rusų statytiniai, rašo UNIAN. Rusų primestos administracijos vadovas Sergejus Aksionovas skundėsi galinga dronų ataka. Rusų statytinis skelbia, kad virš pusiasalio buvo numušta 11 dronų. „Buvo pataikyta į amunicijos sandėlį Džankojaus rajone“, – cituojamas S. Aksionovas. Anot minėtos naujienų agentūros, apie sprogimus iš šūvius Kryme pranešimai pasirodė dar naktį iš semadienio į pirmadienį.
159 2023-07-24

Atlikėjas Ilja Aksionovas ryžosi ekstremaliems pokyčiams

19-metis atlikėjas Ilja Aksionovas ruošiasi kardinalioms gyvenimo būdo permainoms. Viename televizijos šou išgarsėjęs dainininkas socialinio puslapio „Facebook“ paskyroje pasidalijo nuotraukomis iš sporto klubo. Šalia Ilja nuotraukoje įamžinta ir žavinga tamsiaplaukė. „Prasideda treniruotės! Su gražia trenere Inga Žuolyte!“, – komplimentų trenerei negailėjo muzikos profesionalas.
2015-08-05

Kiek Rusijai dabar vertas Krymas?

(papildyta 17.54) Maskva yra pasirengusi suteikti 1 mlrd. dolerių pagalbą Krymui, kuris imasi žingsnių atsiskirti nuo Ukrainos, sekmadienį pranešė įtakingas rusų parlamentaras. „Rusijos vyriausybė jau rezervavo daug pinigų, tai maždaug 40 mlrd. rublių, kad paremtų Krymo pramoninės ir ekonominės infrastruktūros plėtrą“, - regiono sostinėje Simferopolyje žurnalistams sakė Pavelas Dorochinas, Rusijos Valstybės Dūmos Pramonės komiteto pirmininko pavaduotojas.
2014-03-09

Krymo premjeras paprašė V. Putino pagalbos

Krymo autonominės respublikos Ministrų tarybos pirmininkas Serhijus Aksionovas pareiškė priėmęs sprendimą laikinai perimti tiesioginį vadovavimą jėgos struktūrų susivienijimams ir daliniams. Krymo vyriausybės vadovas kreipėsi į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną ir paprašė suteikti pagalbą taikai ir ramybei palaikyti Krymo teritorijoje.
2014-03-01

„Žvaigždžių duetų“ finale susirungs A. Butkus su O. Kolobovaite ir R. Pentiokinaitė su Merūnu

„Žvaigždžių duetų“ finale susirungs keturios poros, pirmojo ir antrojo pusfinalio nugalėtojai. Iš pirmojo pusfinalio į finalą pateko Jarmo Skonas ir Ruslanas Kirilkinas bei Vita Pimpienė ir Ilja Aksionovas. Iš antro pusfinalio pateko Andrius Butkus ir Ona Kolobovaitė bei Rūta Pentiokinaitė ir Merūnas. Andrius Butkus su Ona Kolobovaite ir Rūta su Merūnu šeštadienio pusfinalyje įveikė aktoriaus Manto Stonkaus ir Vilijos bei Tinos ir „Thundertale“ duetus.
2011-05-29
Į viršų