akropolis vingis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „akropolis vingis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „akropolis vingis“.

Verta žinoti: pristatė, kas ir kaip keisis šalia naujojo „Akropolio“ Vilniuje

Visuomenei buvo pristatyti susisiekimo infrastruktūros, numatytos šalia „Akropolis Vingis“, gerinimo pasiūlymai, rašoma grupės pranešime spaudai. Pasiūlymai apima sprendinius, skirtus pagerinti susisiekimo infrastruktūrą šalia komplekso esančiose Eigulių, Geležinio Vilko, Gerosios Vilties ir M. K. Čiurlionio gatvėse.
2023-01-26

Naujas „Akropolis“ Vilniuje: kada laukti statybų pradžios ir spūsčių Geležinio vilko gatvėje?

Praėjus daugeliui metų nuo pirminių planų statyti dar vieną didžiulį prekybos centrą, panašu, kad galiausiai jo statybos prasidės. Planuojama, kad prie judriausios Vilniaus gatvės iškilsiančiame komplekse bus įrengta dar daugiau automobilių stovėjimo vietų nei esamame prekybos centre ant Šeškinės kalno. Pagal Vilniaus miesto savivaldybės planus, 5 km atstumu nuo Senamiesčio esančioje Vilkpėdėje buvusias pramonines teritorijas numatoma pritaikyti visuomenės poreikiams.
2022-07-01

Naujas „Akropolis“: ar prie Vilniaus Vingio parko sulauksime naujo „skruzdėlyno“?

Apie naują prekybos ir pramogų centrą prie sostinės Vingio parko kalbama jau daugiau kaip 10 metų. Tačiau dėl ekonominės krizės, verslininkų ginčų ir kitų aplinkybių jo statybos kol kas neprasidėję. Vis dėlto panašu, kad projektas vėl pajudėjo iš mirties taško. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai „Akropolis Group“ Vilniaus regioninei architektūros tarybai (VRAT) pristatė naujausius verslo ir prekybos kvartalo „Akropolis Vingis“ projektinius pasiūlymus.
2022-05-27

Įvertinkite: parodė, kaip sostinėje atrodys naujos statybos „Akropolis“

Atnaujinamas konversijos projektas Vilkpėdės rajone Vilniuje – daugiafunkcinio kvartalo „Akropolis Vingis“ statybas planuojama pradėti ateinančiais metais, rašoma pranešime spaudai. Bendrovė „Akropolis Group“ Vilniaus regioninei architektūrinei tarybai pateikė svarstyti iš esmės atnaujintą daugiafunkcinio kultūros, pramogų, verslo ir prekybos kvartalo „Akropolis Vingis“ projektą.
2021-10-19

Planuojama atgaivinti „Akropolio“ projektą prie Vingio parko Vilniuje

Nekilnojamojo turto projektų plėtros įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Bulgarijoje valdanti bendrovė „Akropolis Group“ kitą savaitę ketina pranešti planus apie atnaujinamą prekybos centro „Akropolis“ šalia Vingio parko Vilniuje statybų projektą. „Akropolis Group“ planuoja visuomenei pristatyti atnaujintą prekybos centro architektūrinę koncepciją. Apie tai penktadienį investuotojams skirtame internetiniame seminare pranešė „Akropolis Group“ vadovas Manfredas Dargužis.
2021-10-15
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų