akių uždegimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „akių uždegimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „akių uždegimas“.
REKLAMA
Ausies uždegimas (nuotr. Shutterstock.com) Ausies uždegimas (nuotr. Shutterstock.com)

Viena skausmingiausių ligų – vidurinės ausies uždegimas: kaip sau padėti?

Vidurinės ausies uždegimas – gana dažna diagnozė gydytojų praktikoje. Vienas iš pūlingo ausies uždegimo išskirtinumų – itin stiprus skausmas, kuris pacientą gali net pravirkdyti. Duomenys rodo, kad būtent otitas yra viena dažniausių ausies skausmo priežasčių. Tad jei stipriai suskaudo ausį, o skausmas tik intensyvėja, tai labai tikėtina, kad vidurinėje ausies dalyje jau vystosi uždegiminiai procesai, kuriuos būtina nedelsiant stabdyti.
2022-12-22

Skubiai įspėja moteris: ši makiažo priemonė gali kenkti sveikatai

Žmonės tušą naudoja ištisus amžius nuo tada, kai egiptiečiai jį išrado daugiau nei prieš 4000 metų. Daugelis moterų be blakstienų tušo neapsieina nei dienos. Vis dėlto derėtų jį pamiršti bent porą dienų per savaitę, nes gydytojai perspėja, kad kasdienis jo naudojimas gali pridaryti daug žalos, rašoma thesun.co.uk. Dauguma bėdų kyla dėl to, kad makiažo vartotojai naudojasi tušu, net jei ir pasibaigė jo galiojimo laikas arba laiku nenusivalo makiažo.
2019-09-25
Į viršų