ainiu storpirščiu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ainiu storpirščiu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ainiu storpirščiu“.

Bareikis – apie atiduotą skolą ir sunkų laikotarpį: man į vietas viską sustatė mamos netektis

Muzikos prodiuserių projektas DYZGO – Andrius Glušakovas-Pushaz ir Deivis Šileikis-Dyzgo – kartu su atlikėju Vidu Bareikiu šiandien pristato premjerą „Tik ne rodyklės“, rašoma pranešime spaudai. Ši nauja, bendrai įrašyta daina spiria nebijoti pasielgti taip, kad visu kūnu pajustum – gyveni iš tiesų. Premjeros proga – kūrėjų interviu apie tai, kaip perskaityti likimo ženklus, užsiauginti sparnus ir atsisveikinti su kompleksais.
2020-06-23

Aktorius Ainis Storpirštis – apie žinomumą: „Su šiuo reiškiniu nesusidūriau“

Jau vasario 23 per TV3 televiziją pasirodysiantis visiškai naujo formato daugiaserijinis TV filmas „Turtuolis vargšas“, sukvies prie TV ekranų šeštadieniais, visos valandos juoko ir dramos dozei. Šiame daugiaserijiniame TV filme bendram darbui susijungia neįtikėtinai didelis ekrano žvaigždžių desantas: Nerijus Gadliauskas, Giedrius Savickas, Ainis Storpirštis, Kristina Kazlauskaitė, Eglė Mikulionytė, Rimantas Bagdzevičius, Ineta Stasiulytė, Justina Žiogaitė, Agnė Grudytė ir kt.
2019-02-06

Sostinę sudrebino „Zero Live Show“: nuogybės, cirkas ir vestuvės vienoje scenoje

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Progos pamatyti įspūdingą šou nepraleido ir daugybė žinomų veidų, o kai kurie jų netgi pasirodė scenoje. „ba.“, Monika Pundziūtė-Monique, Inga Jankauskaitė, Egidijus Dragūnas-SEL, Rolandas Mackevičius – tai tik dalis garsenybių, kurios pasirodė ant scenos. „Zero Live Show“ kuriama vientisa siužetinė linija atspindės 30 pastarųjų Lietuvos metų.
2018-10-11

Garsenybes sudominusiame šou – ir retai viešumoje su mylimuoju pasirodanti K. Meschino

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir Gintarė Gurevičiūtė su mylimuoju, Monika Šalčiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Starkutė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Vita Jakutienė, Donata Gutauskienė-Laisva, Naglis Bierancas, Marija Grabštaitė, Mantas ir Indrė Stonkai, Mantas Katleris ir Aistė Kabašinskaitė bei daugelis kitų.
2018-10-11

Skandalingo šou premjeroje – būrys garsenybių: reginio nepraleido ir M. Šalčiūtė su draugu

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir Gintarė Gurevičiūtė su mylimuoju, Monika Šalčiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Starkutė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Karolina Meschino su naujuoju širdies draugu, Donata Gutauskienė-Laisva, Naglis Bierancas, Marija Grabštaitė, Mantas ir Indrė Stonkai, Mantas Katleris bei daugelis kitų.
2018-10-11

J. Jankevičius ėmėsi mokyti Juozą: pažėrė patarimų, kaip suvilioti moterį

 Sekmadienį tiesioginės transliacijos metu populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ žiūrovus nustebino netikėta žinia – projekto vedėjas ir komikas Justinas Jankevičius prisijungė prie šou dalyvių. Toks žinomo vyro poelgis uždavė mįslę – kokios yra tikrosios šio sprendimo aplinkybės? Šou kūrėjai atskleidžia – neseniai pagrindinį vaidmenį atlikęs rudenį kino ekranus pasieksiančiame filme „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, J. Jankevičius atėjo padėti barmenui Juozui.
2017-07-25
Į viršų