Ahmadas Caveras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Ahmadas Caveras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Ahmadas Caveras“.

Alytaus „Wolves“ Italijoje po pratęsimo žengė į ENBL pusfinalį

Šiaurės Europos lygos (ENBL) ketvirtfinalio atsakomajame mače Alytaus „Wolves“ ekipa Italijoje 87:79 (22:17, 15:23, 16:14, 21:17, 13:8) po pratęsimo įveikė Kijevo „Budivelnik“ klubą ir pateko į pusfinalį. Pirmąjį susitikimą Alytuje svečiai buvo laimėję 83:80. „Wolves“ šiame mače vertėsi vos su 8 žaidėjų rotacija, o iš jų Arnas Beručka ant parketo praleido 7 minutes ir 39 sekundes. Dvikovos pabaigos nesulaukė Adas Juškevičius ir Mindaugas Lukauskis, kurie prasižengė po 5 sykius.
2023-03-18

Ketvirtajame kėlinyje užsikūrę „Wolves“ draugiškame mače įveikė Prienų „Labas GAS“

Pergalingai draugiškų rungtynių ciklą pradėjo BC „Wolves“ komanda. Pirmajame ikisezoniniame jėgų pasitikrinime Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 115:76 (30:25, 27:17, 24:23, 34:11) įveikė Prienų „Labas GAS“. Rungtynių starte abi komandos geriau puolė, nei gynėsi. Atakuoti šiek tiek geriau sekėsi Ado Juškevičiaus ir Regimanto Minioto vedamiems vilkams, kurie ketvirčiui baigiantis įgijo 8 taškų pranašumą (26:18). Aukštesnę pavarą įjungę „Wolves“ spurtavo antrajame kėlinuke.
2022-08-29

Ambicijų neslepiantis „Wolves“ naujokas: „Mano galutinis tikslas lieka NBA“

Prie „Wolves“ prisijungęs amerikietis Ahmadas Caveras papasakojo apie savo kelią krepšinyje, žinias apie Lietuvą, komandos vyr. trenerį Rimą Kurtinaitį, savo stipriąsias žaidimo puses tiek puolime, tiek gynyboje, laisvalaikį ir jaunystės idealus. „Kai priėmiau sprendimą prisijungti prie komandos, neturėjau jokių lūkesčių. Tiesiog norėjau atvykti ir išvysti viską savo akimis. Vienas iš mano trenerių praėjusį sezoną buvo lietuvis.