agnė miliškevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „agnė miliškevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „agnė miliškevičiūtė“.

D. Žiliūtė - trečia

2008 metų sezono antrajame pasaulio dviračių taurės etape - „Trofeo Alfredo Binda“ lenktynėse Italijoje - trečiąją vietą pirmadienį užėmė „Safi-Pasta Zara Manhattan“ komandos narė Diana Žiliūtė. Lietuvos dviratininkė 120 km finiše 1 minutę bei 7 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai britei Emmai Pooley bei akimirka atsiliko nuo antrąją vietą užėmusios olandės Suzannės De Goedės.
2008-03-25

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje finišavo dešimta

23-čią kartą Prancūzijoje vykusiose daugiadienėse "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynėse dešimtąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė.Lietuvos dviratininkė devynių etapų lenktynėse 4 minutes ir 33 sekundes pralaimėjo nugalėtoja tapusiai švedei Susannei Ljungskog.
2007-05-28

Edita Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje aštunta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančiose daugiadienėse "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynėse aštuntąją vietą bendrojoje įskaitoje po aštuonių etapų užima "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė.Lietuvos dviratininkė 4 minutes ir 33 sekundes pralaimi lenktynių lyderei švedei Susannei Ljungskog:1. Susanne Ljungskog (Švedija) 22 val. 24 min. 00 sek. 2. Trixi Worrack (Vokietija) atsilieka 11 sek.
2007-05-27

Penktadienį E. Pučinskaitė lenktynėse Prancūzijoje finišavo trylikta

Daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių Prancūzijoje septintajame etape penktadienį tryliktąją vietą užėmė "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė.Lietuvos dviratininkė 104 km distanciją baigė kartu su etapo nugalėtoja olande Marianne Vos - po 2 valandų 47 minučių bei 6 sekundžių.
2007-05-26

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje lieka devinta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių šeštajame etape 29-a finišavo, tačiau devintąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Ketvirtadienį 113 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkė 2 minutes bei 33 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai danei Lindai Villumsen Serup: 1. Linda Villumsen Serup (Danija) 2 val. 42 min. 50 sek.
2007-05-25

Edita Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje jau devinta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių penktajame etape vienuolikta finišavo bei į devintąją vietą iš 23-čiosios bendrojoje įskaitoje pakilo "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Trečiadienį 110 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkė 2 minutes bei 47 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai italei Fabianai Luperini.
2007-05-24

D. Tušlaitė lenktynių Prancūzijoje 4-ajame etape - dešimta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių ketvirtajame etape dešimtąją vietą užėmė Lietuvos rinktinės narė Daiva Tušlaitė. Ji antradienį 107 km distancijoje finišavo kartu su su etapo nugalėtoja olande Marianne Vos ir bendrojoje įskaitoje iš 28-osios pozicijos pakilo į 20-ąją. D. Tušlaitė, kaip 21-a finišavusi Edita Pučinskaitė ("Equipe Nurnberger Versicherung"), ketvirtajame etape sugaišo 3 valandas bei 52 sekundes.
2007-05-23

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje jau dvylikta

23-čią kartą Prancūzijoje surengtose daugiadienėse "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynėse po prologo bei dviejų etapų iš aštuonioliktosios vietos į dvyliktąją pakilo Edita Pučinskaitė ("Equipe Nurnberger Versicherung"), o Lietuvos ekipai atstovaujanti Daiva Tušlaitė iš 41-osios pozicijos nukrito į 47-ąją.Pirmoji Lietuvos dviratininkė lenktynių lydere tapusiai vokietei Judith Arndt pralaimi 37 sekundes, antroji - dvi minutes.
2007-05-21

E. Pučinskaitė laimėjo penktąjį pasaulio dviračių taurės etapą

Penktojo planetos dviračių taurės etapo nugalėtoja tapo "Equipe Nurnberger Versicherung" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė, sekmadienį Šveicarijoje laimėjusi "Tour de Berne" lenktynes.Lietuvos dviratininkė, šiame sezone iškovojusi pirmąją pergalę, 125 km distanciją nuvažiavo per 3 valandas 6 minutes ir 33 sekundes.
2007-05-14

E. Janeliūnaitė dviratininkių lenktynėse Olandijoje finišavo aštunta

Šeštadienį 42-ą kartą Olandijoje vykusiose "Ronde van Gelderland" dviratininkių lenktynėse aštuntąją vietą užėmė Edita Janeliūnaitė.Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su 140 km lenktynių nugalėtoja tapusia olande Marianne Vos.Lyderėms pralaimėjusios 27 sekundes, Edita Ungurytė bei Urtė Juodvalkytė užėmė atitinkamai 53-čiąją ir 55-ąją vietas:1. Marianne Vos (Olandija) 3 val. 33 min. 21 sek.