Agnė Kilmanienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Agnė Kilmanienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Agnė Kilmanienė“.

Šeima, kurios istorija virpina širdis: sunkias diagnozes išgirdusioms dukrelėms reikalinga pagalba

Šiemet „Išsipildymo akcija“ įvyks jau 20-ąjį kartą – per tiek metų paramos projektas palengvino daugybės vaikučių ir jų šeimų gyvenimus. Tačiau daugybė panašaus likimo žmonių tokios pagalbos vis dar laukia… Būtent to laukia ir Agnė bei Marijus Kilmanai. Įkvepianti šeima galėtų tapti ne tik pavyzdžiu, bet ir įrodymu kiekvienam iš mūsų, jog gerumas visuomet atsiperka. Deja, kai ko tėveliai, net ir labai norėdami, aprėpti jau nebegali. O pagalba reikalinga net dviem jų mergaitėms.
2022-11-16

Neįtikėtina lietuvių šeimos istorija: tėtis išgelbėjo dukrą paaukojęs dalelę savęs

20 metus skaičiuojantis TV3 inicijuotas labdaros projektas „Išsipildymo akcija“ sugrįžta su jautriausiomis vaikų istorijomis. Šiemet projekto herojėmis tapo Žemaitkiemio kaime gyvenančios sesutės – penkerių metų Evelina ir septynerių metų Elžbieta, kuri vos tik gimusi susidūrė su pavojinga diagnoze – tulžies latakų atrezija. Iš donoru tapusio tėčio gavusi didžiausią dovaną – dalį jo kepenų – antroje klasėje besimokanti Elžbieta šiuo metu mėgaujasi vaikiškais džiaugsmais.
102 2022-11-12

Nėštumo metu alkoholį gėrusi Evelinos mama ją paliko ligoninėje: jos įtėviai meldžia tik vieno

Kauno rajone gyvenanti Kilmanų šeima – pavyzdys, ką gali begalinė meilė ir rūpestis vienas kitu. Sunkiai sergančią dukrelę Elžbietą auginanti šeima šių metų gegužę į savo šeimą priėmė ir dar vieną mažylę Eveliną. Deja, dėl vaisiaus alkoholinio sindromo penkiametė Evelina dabar susiduria su rimtomis sveikatos bėdomis. Tačiau tokia mažylės būklė Agnės ir jos vyro neišgąsdino, atvirkščiai – šeima daro viską, kad šiuo metu mergaitė gyventų kiek įmanoma gražesnį ir kokybiškesnį gyvenimą.
2022-10-29
Į viršų