agnė jakubauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „agnė jakubauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „agnė jakubauskaitė“.

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Pirmadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyko šalies daugiakovių pirmenybės.Lietuvos daugiakovės čempione tarp moterų tapo Agnė Jakubauskaitė (4595 tšk.), aplenkusi Sigitą Lasavičiūtę (4398 tšk.) bei Tomą Alšauskaitę (4277 tšk.).Dešimtkovėje pirmas buvo Tadas Volkavičius (7335 tšk.), antras - Erlandas Kasperavičius (6301 tšk.), trečias - Egidijus Zaniauskas (6217 tšk.
2007-06-05

Baltijos šalių jaunių ir jaunimo daugiakovių mače lietuviai buvo treti

Estijoje vykusį tradicinį Baltijos šalių jaunių bei jaunimo daugiakovių mačą laimėjo varžybų šeimininkai (63 676 tšk.), aplenkę Latvijos rinktinę (59 042 tšk.) bei Lietuvos daugiakovininkus (51 760 tšk.).Sėkmingiausiai iš lietuvių asmeninėje įskaitoje pasirodė trečiąsias vietas užėmę jauniai - Agnė Jakubauskaitė (septynkovė; 4596 tšk.) ir Edvinas Godvišas (aštuonkovė; 5328 tšk.
2007-05-22

Lietuviai buvo treti Baltijos valstybių jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos daugiakovių mače

Panevėžyje pasibaigusiame Baltijos šalių jaunių ir jaunimo uždarų patalpų lengvosios atletikos daugiakovių mače nugalėjo Estija (47 284 tšk.), aplenkusi Latviją (44 690 tšk.) bei Lietuvą (43 924 taškai). Aštuoniolikmečių (U-18) merginų penkiakovėje nugalėjo estė Linda Treiel (3565 tšk.), o Agnė Jakubauskaitė (2872 tšk.) tenkinosi trečiąja pozicija. Šios amžiaus grupės vaikinų septynkovėje pirmoji vieta atiteko estui Hendrikui Lepikui (4884 tšk.). Donatas Norkus su 4552 taškais liko ketvirtas.