agnė balčaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „agnė balčaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „agnė balčaitė“.

Lietuvos šachmatų čempione tapo Živilė Šarakauskienė

Lietuvos moterų šachmatų čempione tapo 30-metė vilnietė Živilė Šarakauskienė (ELO 2210). Antrąją vietą užėmė nugalėtojos titulą gynusi 20-metė Deimantė Daulytė (2269), trečiąją - 21-erių metų Simona Limontaitė (2208). Penktadienį Vilniuje, prekybos centre "Gedimino 9", pasibaigusiose šalies pirmenybių finalinėse varžybose, kurių prizų fondą sudarė 2,5 tūkst. litų, visos trys prizininkės surinko po 7 taškus iš 9 galimų. Galutines vietas lėmė papildomi rodikliai.
2009-05-08

Lietuvos šachmatų čempionato atrankos turnyro lyderės

Aštuoniolikos dalyvių Lietuvos moterų šachmatų pirmenybių atrankos turnyre sostinėje po trijų ratų pirmauja pergalingai žaidžiančios Simona Limontaitė ir Brigita Laurušaitė. Po 2 taškus iš 3 galimų surinko septynios varžybų dalyvės - Justina Petkevičiūtė, Jovita Žiogaitė, Viktorija Beinoraitė, Agnė Balčaitė, Kristina Apanavičiūtė, Dominyka Batkovskytė ir Einora Juciūtė.
2008-01-30

Matas Narmontas Europos jaunių šachmatų pirmenybėse Slovėnijoje pakilo į trečiąją vietą

Slovėnijoje tęsiasi 2003 metų Europos jaunių šachmatų čempionatas, kuriame penkiose amžiaus grupėse tarp 553 vaikinų bei merginų dalyvauja ir vienuolika Lietuvos jaunųjų šachmatininkų. Ketvirtąją pergalę berniukų iki 12 metų amžiaus (U-12) turnyro V rato mače iškovojo Matas Narmontas. Jis trečiadienį (09.17) nugalėjo graiką Georgiosą Kanakarį ir su keturiais taškais iš šeštosios pozicijos tarp 65 dalyvių pakilo į trečiąją vietą.