adrijos lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adrijos lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adrijos lyga“.

„Crvena Zvezda“ su Rokas Giedraičiu pergalingai pradėjo Adrijos lygos atkrintamąsias

Pergalingai Adrijos lygos ketvirtfinalio seriją pradėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ klubas su Roku Giedraičiu. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 83:81 (15:21, 15:19, 19:24, 34:17) po sunkios kovos pranoko Podgoricos „Studentski Centar“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių įsiveržė į priekį 1-0. R. Giedraitis žaidė 18 minučių, bet taškų nepelnė (0/4 trit.
2024-04-15

„Crvena Zvezda“ su Roku Giedraičiu patyrė netikėtą pralaimėjimą

Netikėtą pralaimėjimą Adrijos lygoje patyrė Roko Giedraičio atstovaujamas Belgrado „Crvena Zvezda“ (20/4) klubas, kuris namuose 83:89 (18:24, 30:17, 21:22, 14:26) nusileido Belgrado „Mega Basket“ (14/10) krepšininkams. Likus 3 minutėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus (80:80), tačiau tuomet svečiai galingai spurtavo 9:0, „Crvena Zvezda“ nesugebėjo užpulti ir turėjo pripažinti pralaimėjimą. R. Giedraitis pralaimėjusiems per 14 minučių surinko 9 taškus (3/4 dvit., 1/2 trit.
2024-03-25

Adrijos lygoje jau nuo kito sezono varžysis Dubajaus klubas

Antradienį Zagrebe posėdžiavo Adrijos lygos vadovai, kurie daugiau nei dvi valandas diskutavo svarbiausiu klausimu – Dubajaus klubo. Pranešta, kad devynios komandos iš vienuolikos pritarė Dubajaus ekipos priėmimui. Belgrado „Partizan“ prieštaravo, o Podgoricos „Budučnost“ apskritai neatvyko į susirinkimą. Priimtas sprendimas, kad Dubajaus klubas Adrijos lygoje varžysis nuo 2024–2025 m. sezono pradžios iki 2026–2027 m. sezono pabaigos. Tiesa, palikta galimybė ir pratęsti bendradarbiavimą.
2024-03-19

Žiniasklaida: Dubajaus komandos Eurolygoje kitą sezoną nebus

Ispanijos žiniasklaida „Mundo Deportivo“ dar prieš mėnesį trimitavo, kad jau kitą sezoną Eurolygoje rungtyniaus klubas iš Dubajaus.  Vis tik taip ko gero nenutiks, skelbia Graikijos sporto naujienų portalas sports24.gr. Adrijos lyga į savo gretas nepanoro įsileisti Dubajaus klubo.  Norint žaisti Eurolygoje, komanda privalo varžytis kokioje nors vietinėje lygoje. Būtent tai tapo esmine kliūtimi, nes pakeisti situaciją šansų yra mažai.
2024-02-05

Prieš atvykstant „Žalgiriui“ – Roko Giedraičio atstovaujamos „Crvena Zvezda“ sutriuškinimas

Retą pralaimėjimą Adrijos lygoje patyrė Belgrado „Crvena Zvezda“ (16/3) komanda su Roku Giedraičiu. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 62:84 (18:22, 18:24, 15:13, 11:25) neprilygo Podgoricos „Budučnost“ (14/5) krepšininkams iš Juodkalnijos. R.Giedraitis per 23 minutes pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.
2024-02-05

Belgrado derbyje „Crvena Zvezda“ išbarstė 21 taško pranašumą, bet išplėšė pergalę lemiamu momentu

Adrijos lygoje intrigos tradiciškai nepagailėjo Serbijos sostinės komandų derbis. Belgrado „Crvena Zvezda“ (16/2) namų arenoje 88:86 (28:15, 27:23, 17:18, 16:30) palaužė Belgrado „Partizan“ (13/5). „Crvena Zvezda“ startavo per šešias minutes susikraudama dviženklį pranašumą (15:4), o iki ilgosios pertraukos spėjo šią persvarą padvigubinti (48:27). Vis dėlto „Partizan“ sugebėjo atsitiesti.
2024-01-29

Prieš pasitikdami „Žalgirį“ „Partizan“ šventė triuškinančią pergalę Adrijos lygoje

Pergalių seriją Adrijos lygoje pratęsė Belgrado „Partizan“ (13-4) krepšininkai. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 112:80 (25:26, 34:13, 26:23, 27:18) susitvarkė su kita Belgrado ekipa – „Mega Basket“ (9-8) ir nutraukė jos keturių paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą turnyre. Savo ruožtu „Partizan“ klubui tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės, o mačą stebėjo net 23 tūkst. aistruolių. Nugalėtojams 24 taškus surinko Jamesas Nunnally (8/15 trit.
2024-01-23

Lietuvių pasirodymai vietinėse lygose – Sedekerskio dvigubas dublis ir Giedraičio tritraškiai

Užsienio šalių krepšinio lygose šeštadienio vakarą kovėsi lietuvių atstovaujamos ekipos.  Pergalę Ispanijos čempionate pasiekė Vitorijos „Baskonia“ (9/7) klubas su Tadu Sedekerskiu. Baskai svečiuose 93:85 (22:17, 26:23, 27:19, 18:26) nukovė Žironos „Basquet“ (7/9) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Mindaugas Sušinskas. Per 27 minutes T. Sedekerskis pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.
2023-12-31

„Partizan“ patyrė pralaimėjimą Adrijos lygoje

Adrijos lygoje pralaimėjimą patyrė Belgrado „Partizan“ (9/4) krepšininkai, kurie svečių arenoje 68:84 (13:20, 21:27, 16:16, 18:21) nusileido Zadaro „Zadar“ (7/6) ekipai. „Zadar“: Luka Bozičius 26 (8/11 dvit., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kld.), Dario Dreznjakas 25 (7/10 trit., 6 atk. kam.), Marko Ramljakas 15 (7/9 dvit., 5 atk. kam.), Arijanas Lakičius 9. „Partizan“: Tristanas Vukčevičius 16 (3/5 dvit., 3/5 trit.), Zachas LeDay 11 (3/7 dvit., 6 atk. kam.), PJ Dozieras 10 (5/6 dvit.
2023-12-24

Roko Giedraičio tritaškiai prisidėjo prie pergalės Adrijos lygoje

Adrijos lygoje pergalių kraitį papildyti pavyko Belgrado „Crvena Zvezda“ (9/1) ekipai. Eurolygos komanda namie 84:56 (21:16, 25:13, 15:14, 23:13) sutriuškino Zagrebo „Cibona“ (3/7) klubą. Ryškiausias nugalėtojų gretose buvo Mike’as Tobey – 21 minutė, 23 taškai (6/7 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 2/4 baudų metimų), 5 atkovoti ir perimtas kamuolys, 2 pražangos bei 26 naudingumo balai.