adrija atgalainė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adrija atgalainė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adrija atgalainė“.

Kurčiųjų žaidynėse – lietuvių ištvermė ir medaliai

Lietuvos sportininkai ketvirtadienį, antrą dieną iš eilės, iškovojo du medalius pasaulio kurčiųjų vasaros žaidynėse. Pasistengė orientacininkai – Adrija Atgalainė, ilgosios distancijos rungtyje tapusi vicečempione, ir Mantas Volungevičius, šioje rungtyje užėmęs trečiąją vietą. Orientacininkų laukė sunkiausios varžybos žaidynėse. Vyrams tiesia linija reikėjo nubėgti 13,3 km ir rasti 30 kontrolinių punktų (KP), moterims – 8,8 km ir 20 KP. Tai tik ledkalnio viršūnė legendoje.
2022-05-13

Kurčiųjų olimpinėse žaidynėse Lietuvos rinktinė papildė medalių kraitį

Paskutinę varžybų dieną Kurčiųjų olimpinėse žaidynėse Samsune, Turkijoje, lietuviai papildė savo medalių kraitį. Paplūdimio tinklininkės Birutė Aleknavičiūtė ir Ingrida Milkintaitė finale 0:2 (21:23, 15:21) nusileido ukrainietėms Annai Zatylkinai ir Raisai Rylovai. Medalius pelnė ir orientavimosi sporto atstovai. Vyrų estafetėje Tomas Kuzminskis, Mantas Volungevičius ir Gedvilė Diržiūtė finišavo per 2:29:30 val. ir iškovojo bronzą.