admiras mehmedi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „admiras mehmedi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „admiras mehmedi“.

Vokietijoje – „Wolfsburg“ ir „Hoffenheim“ lygiosios

Nors didžiausias dėmesys pirmadienį vakare buvo kreipiamas FIFA apdovanojimams, aukščiausioje Vokietijos lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose lygiosiomis rezultatu 1 – 1 po tašką pasidalino „Wolfsburg“ ir „Hoffenheim“. Turnyro lentelės viduryje įsitaisiusios komandos įvarčius mušė dar pirmajame kėlinyje, o pirmieji į priekį išsiveržė svečiuose žaidę „Hoffenheim“. Sužaidus vos šešias minutes Sebastianas Rudy išlaukė baudos aikštelėje atšokusio kamuolio ir tiksliu smūgiu nukreipė j...
2019-09-24

„Bayern“ greitai išsprendė reikalus su „Bayer“

Sezono starto sindromas daugkartinio Vokietijos čempiono neveikia. Miuncheno „Bayern“ per pirmąsias 18 pirmenybių minučių pelnė du įvarčius ir I ture penktadienį 3:1 (2:0) namie nukovė Lėverkuzeno „Bayer“. Pirmąkart kamuolys į svečių vartus įkrito 9-ąją minutę. Po Sebastiano Rudy perdavimo įmušė Niklasas Süle. 18-ąją minutę rezultatas tapo 2:0. „Bayer“ vartininkas Berndas Leno kamuolį atmušė. Tada Arturo Vidalis spirtelėjo kamuolį arčiau vartų, kur įvartį galva pelnė Corentinas Tolisso.