adamo smitho

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adamo smitho“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adamo smitho“.

Tęsia čempionišką žygį: „Chelsea“ iškovojo dar vieną pergalę

Anglijos „Premier“ lygos lyderis Londono „Chelsea“ nebarsto taškų. Šįkart „aristokratai“ išvykoje 1:3 palaužė „AFC Bournemouth“ klubą. Pirmąjį rungtynių įvartį jau 17-ąją minutę į savo vartus įsimušė aikštės šeimininkai. Kamuolys į tinklą įskriejo nuo Adamo Smitho. Jau po trijų minučių (20`) Edenas Hazardas po puikaus perdavimo iš gilumos pabėgo į priekį ir pelnė antrąjį savo komandos įvartį. Dar iki pertraukos skirtumas sumažėjo.