adamas siao him fa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adamas siao him fa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adamas siao him fa“.

Neįtikėtinas finalas: amerikietis pagerino pasaulio rekordą, Europos čempionas atliko draudžiamą salto ir iškovojo bronzą

Monrealyje (Kanada) vykstančiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate šeštadienį buvo išdalinti medaliai ir vyrų varžybose, kur triumfavo amerikietis. Naujuoju pasaulio čempionu tapo 19-metis amerikietis Ilja Malininas. Po trumposios programos jis buvo trečias, bet laisvojoje programoje surengė dar niekad neregėto lygio pasirodymą. I.Malininas pelnė net 227,79 balo. Tai – naujas pasaulio rekordas. Iš viso per varžybas amerikietis surinko 333,76 balo. „Aš vis dar šoke.
2024-03-24

Europos dailiojo čiuožimo čempionate Kaune – istorinis esto medalis ir neleistinas čempiono salto

Kaune vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate penktadienį buvo išdalintas antrasis turnyro medalių komplektas, kurį išsidalino vyrų rungtyje besivaržę sportininkai. Istorinį sidabro medalį iškovojo 22-ejų estas Aleksandras Selevko. Vyrų varžybose estas po trumposios programos netikėtai buvo 3-ias ir penktadienį laisvojoje programoje įrodė, kad geras startas nebuvo atsitiktinumas.