adamas marošis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adamas marošis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adamas marošis“.

E. Krungolcas pasaulio taurės finale - dešimtas

Rio de Žaneire (Brazilija) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų finale šeštadienį Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas Edvinas Krungolcas užėmė dešimtąją vietą. 36-erių metų Lietuvos atstovas surinko 5860 taškų. Nugalėjo pasaulio čempionas vengras Adamas Marošis (Adam Marosi), pelnęs 6056 taškus. Antrąją vietą užėmė ukrainietis Pavlas Timoščenka (5992 tšk.), trečiąją - italas Federikas Džankamilis (Federico Giancamilli, 5940 tšk.). Justinas Kinderis (5792 tšk.
2009-09-13

Edvinas Krungolcas - trejetuke

"Mūsiškiai tęsia šaunų pasirodymą", - taip sportininkų rezultatus per pasaulio taurės etapą Vengrijoje įvertino Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos (LŠPF) generalinis sekretorius Viačeslavas Kalininas. "Kiekviename taurės etape kas nors patenka į trejetuką - arba mūsų moterys, arba vyrai", - džiaugėsi V.Kalininas. Dviese šešetuke.
2009-05-12

Penkiakovininkas E. Krungolcas pasaulio taurės varžybose Vengrijoje - trečias

Lietuvos penkiakovininkas Edvinas Krungolcas Budapešte (Vengrija) vykusiame trečiajame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etape užėmė trečiąją vietą. 36-erių metų Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas finale sekmadienį surinko 5888 taškus. Nugalėjo latvis Denisas Čerkovskis (6000 tšk.), antrąją vietą užėmė vengras Adamas Marosis (5944 tšk.
2009-05-11

Meksikoje nudžiugino Laura Asadauskaitė

Meksikoje baigėsi 2009 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės varžybų pirmasis etapas - per jį iš lietuvių geriausiai pasirodė Laura Asadauskaitė. 25-erių Europos vicečempionė L. Asadauskaitė Meksikoje užėmė antrąją vietą. Ji finale, kuriame varžėsi 36 atletės, surinko 5436 taškus (fechtavimas - 880, plaukimas - 1092, jojimas - 1200, bėgimas ir šaudymas - 2264 tšk.