adam malysz

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adam malysz“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adam malysz“.

Po paskutinio greičio ruožo Benedikto Vanago ranka – vėl lede

Ant Benedikto Vanago rankos – vėl ledas. „General Financing – Autopaslauga by Pitlane” komandos pilotas po finišo 11-ajame Dakaro ralio etape neslėpė skausmo, o kairę ranką nardino ledo vonioje. Tą pačią, kuri Dakare lūžo prieš metus. Lenktynininkas iš Lietuvos, įveikęs 100 kilometrų trasos, pajuto, kad sportinis „Toyota HILUX“ automobilis neveikia taip gerai, kaip turėtų. Sustojus paaiškėjo, jog sugedo vairo stiprintuvas.
2016-01-15

Lenkijos šuolininkas su slidėmis ketvirtą kartą tapo planetos čempionu

Ketvirtą pasaulio pirmenybių aukso medalį per savo karjerą iškovojo 29 metų Lenkijos šuolininkas su slidėmis nuo tramplino Adamas Malyszas.Japonijoje vykstančiame čempionate du Lenkijos sportininko šuoliai nuo 100 m ilgio tramplino šeštadienį - 102 ir 99,5 m - buvo įvertinti 277 balais.
2007-03-03

Šveicarijos šuolininkas su slidėmis tapo planetos čempionu

25 metų dukart Solt Leik Sičio (JAV) žiemos olimpinių žaidynių čempionas šveicaras Simonas Ammannas šeštadienį iškovojo pasaulio šuolių su slidėmis nuo 134 m ilgio tramplino pirmenybių Japonijoje auksą. Du Šveicarijos sportininko šuoliai (125 ir 134,5 m) buvo įvertinti 266,4 balo.
2007-02-24

Planetos šuolių su slidėmis nuo tramplino varžybų taurės savininku vėl tapo lenkas

25-erių metų lenkas Adamas Malyszas (Adamas Malyšas) trečią sezoną iš eilės tapo pasaulio taurės šuolių su slidėmis nuo tramplino savininku. Šeštadienį Slovėnijoje vykusiose priešpaskutiniojo etapo varžybose jis užėmė antrąją vietą bei su 1307 taškais tapo nebepavejamas bendroje įskaitoje.
2003-03-22

Lenkijos šuolininko nuo tramplyno su slidėmis pergalė pasaulio taurės etape Suomijoje

Dukart pasaulio čempionas lenkas Adamas Malyszas (Adamas Malyšas) penktadienį iškovojo pergalę Suomijoje vykstančiame šuolių su slidėmis nuo tramplyno pasaulio taurės etape.