ac schnitzer

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ac schnitzer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ac schnitzer“.

„AC Schnitzer“ dovanėlė „BMW“ gerbėjams

Kol daugelis „BMW“ markės atstovybių su nekantrumu laukia pirmųjų 8 serijos modelių, Vokietijoje įsikūrusių „AC Schnitzer“ dirbtuvių darbuotojai ne tik spėjo pasidžiaugti naujuoju „BMW“ kupė, bet ir sukurti keletą priedų, kurie 8 serijos modeliui suteiktų agresyvumo ir geresnes dinamines savybes. Kuomet 8 serija atvyko į „AC Schnitzer“ dirbtuves, jose dirbantys specialistai nusprendė, jog automobilio tobulinimo procesas privalo prasidėti nuo pakabos.
2018-11-30

„AC Schnitzer“ aksesuarai naujos kartos 5 serijos „BMW“

„BMW“ automobilių tobulinimu ir gražinimu užsiimančios „AC Schnitzer“ kompanijos darbuotojai pagaliau pademonstravo kaip gali atrodyti naujos kartos 5 serijos „BMW“ sedanas ir universalas po grožio procedūrų, kurios būtų atliktos „AC Schnitzer“ dirbtuvėse.  Automanai, kurie žino kiekvieną naujos kartos 5 serijos „BMW“ kėbulo vingį pastebės, jog vizualiniai pokyčiai bus minimalūs.
2017-08-14

Visus įmanomus „AC Schnitzer“ aksesuarus dėvintis „BMW M2“

Vargu ar mums reikia pristatyti „AC Schnitzer“ - kompaniją, kuri jau daugelį metų specializuojasi įvairiausių „BMW“ automobiliams skirtų komponentų ir aksesuarų gamyba. Pastaruoju metu „AC Schnitzer“ kompanijos atstovai buvo giriami už įspūdingo „ AC Schnitzer ACL2“ projekto sukūrimą, kuris neseniai pademonstravo pagirtiną rezultatą Niurburgringe. Dabar atėjo metas pasižiūrėti į „BMW“ automobilį, kuris turi visus įmanomus žaisliukus, kuriuos įmanoma užsisakyti iš „AC Schnitzer“ katalogo.
2017-07-21

„Ac Schnitzer ACL2“ : Niurburgringą greičiausiai apvažiavęs automobilis su „BMW“ ženkliuku

Ar „BMW“ yra vienas iš tų gamintojų, kuriam gali rūpėti rekordiškai greiti pasivažinėjimai Vokietijoje esančioje Niurburgringo lenktynių trasoje? Tiesą sakant - nelabai. „BMW“ ir „BMW“ M“ padalinio darbuotojai naujausius modelius bando prastiems automobiliams negailestingoje lenktynių trasoje, tačiau niekuomet nebandė pagerinti kitiems gamintojams priklausančių rekordų.
2017-07-11

„AC Schnitzer“ steroidų prisivalgęs „BMW M235i“

„AC Schnitzer“ šiandien pademonstravo svarbiausią ir ambicingiausią šių metų projektą. „BMW M235i“ pagrindu sukurtas projektas turėtų sudominti tuos automanus, kuriems vairuojant „M235i“ peršasi mintis, jog trūksta galios, geresnių valdymo savybių ar agresyvesnės išvaizdos. „ACL2“ vardu pavadintas projektas turėtų išversti iš koto ne vieną „BMW“ markės entuziastą. Kodėl? Nes po visiems puikiai pažįstama išvaizda slypi tikras žvėris.
2016-02-25

Pats greičiausias MINI vardu Raptor

Įprastai, MINI savininkai mėgsta sakyti, jog jo MINI yra greičiausias, tačiau tokį posakį visiems reikės pamiršti, nes AC Schnitzer pristatė patį patį patį greičiausią MINI, kuri pavadino "Raptor". Kaip donorą AC Schnitzer pasiėmė MINI JCW kupė ir pasak automobilius modifikuojančios kompanijos šis "Raptor" sugebėjo apžvažiuoti Hokenhaimo lenktynių trasą per 1 minutė, 10 sekundžių.
2012-06-15

Pats greičiausias „Mini“

Koks rezultatas būtų, jei vokiečių tiuningo kompanijos „AC Schnitzer“ specialistai savo dirbtuvės padirbėtų su ir taip nepėsčiu „Mini John Cooper Works“ garaže patobulintu „Mini“? Rezultatas gavosi tikrai ekstremalus – pats greičiausias visų laikų „Mini“. „AC Shnitzer Eagle“ gavo rimtą dozę steroidų – po variklio dangčiu slepiasi 256 a.g. Vokiečiai aprūpino automobilį lenktynine pakaba ir 18 colių ratais. Vienu žodžiu, perdirbimas buvo tikrai toli gražu ne kosmetinis. 1:13.341 min.
2011-06-20
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų