aaronas jacksonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aaronas jacksonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aaronas jacksonas“.

Eurolygoje ilgus metus rungtyniavęs A. Jacksonas pasipiktino europietiškomis treniruotėmis

Aaronas Jacksonas visada buvo atviras krepšininkas ir nevengė išsakyti savo nuomonės krepšinio klausimais. Ir ne tik. Po aštuonerių metų Eurolygoje krepšininkas nutarė susikrauti lagaminus ir išvykti į Kiniją, kur gins Pekino „Ducks“ komandos garbę. 31-rių krepšininkas pastaruosius penkerius metus rungtyniavo Maskvos CSKA klube, tačiau nutarė nebetęsti karjeros Eurolygoje. To priežastis jis išsakė viename interviu, kurį davė žurnalistui Nate`ui Duncanui.
2017-07-25

Šventės starte – fantastiška „Olympiacos“ pergalė ir kelialapis į finalą

Paaiškėjo pirmasis Eurolygos finalo dalyvis. Sekmadienį dėl trofėjaus kovos Pirėjo „Olympiacos“. Jis pusfinalyje penktadienį 82:78 (12:18, 21:22, 27:24, 22:14) paguldė ant menčių Maskvos CSKA. Rungtynės prasidėjo atkakliai. 6-ąją minutę rezultatas buvo lygus – 9:9. Tačiau tada CSKA spurtavo 9:0 ir atitrūko (18:9). Antrajame ketvirtyje komandas pirmąkart skyrė dviženklė riba (30:20 – 17 minutė). Galiausiai Maskvos krepšininkai pasiekė ir didžiausią pranašumą – 13 taškų (40:27 – 20 min.
2017-05-19

Naudingiausių Eurolygos žaidėjų penkete – „Žalgirio“ skriaudikas J. C. Navarro

Naudingiausiai Eurolygos „Top 16“ varžybų ketvirtajame ture rungtyniavo Kantu „Bennet“ vidurio puolėjas Giorgi Shermadini, kuris surinko 31 naudingumo balą. Visgi naudingiausiu žaidėju Eurolyga išrinko Bilbao „Gescrap“ gynėją Aaroną Jacksoną, surinkusį 28 naudingumo balus, nes amerikiečio vedamas klubas iškovojo pergalę, o gruzino - pralaimėjo. Trečias liko Stambulo „Anadolu Efes“ gynėjas Oliveris Lafayette'as - 26 naudingumo balai.