a. žulpa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. žulpa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. žulpa“.

Artūro Žulpos komanda Europos lygos atranką pradėjo įspūdinga pergale

Įspūdingą pergalę UEFA Europos lygos pirmajame kvalifikaciniame etape iškovojo Kostanajaus „Tobol“. Laimėjimą lėmė įvartis 95-ąją minutę. Kazachstano komanda svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo Gruzijos „Samtredia“. Pergalingą įvartį po Azato Nurgalievo perdavimo įmušė Maximas Fedinas. Tai įvyko 95-ąją minutę. A. Žulpa žaidė visas rungtynes. Atsakomasis mačas vyks kitą savaitę Kazachstane.
2018-07-10

Edgaras Jankauskas: laukia puikus jėgų patikrinimas

Lietuvos rinktinė surengė treniruotę Maskvos CSKA klubo treniruočių aikštyne ir penktadienį sužais dar vienas kontrolines rungtynes. Lietuvos futbolininkų laukia pasaulio čempionatui besirengiančios Irano rinktinės egzaminas. Mačas vyks 18 val. Maskvos „Spartak“ treniruočių aikštyne, tačiau Irano rinktinės pageidavimu jis bus žaidžiamas be žiūrovų ir nebus transliuojamas, todėl rungtynių eigą galėsite sekti interneto svetainėje LFF.lt.
2018-06-08

Arvydas Novikovas: kol kas nieko neskauda, o kaip bus vėliau – matysime

Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio Edgaro Jankausko galvosūkis – Arvydas Novikovas. 26-erių saugas neseniai patyrė traumą, dėl kurios be futbolo praleido dvi savaites. Pats sportininkas veržiasi į aikštę ir tikisi žaisti penktadienį su škotais. – Arvydai, visus domina tavo sportinė forma ir kiek savęs galėsi atiduoti aikštėje. – Manau, šiandien viskas bus aišku – iš gydytojų gausiu rezultatus. Be to, žiūrėsiu, kaip jausiuosi po treniruotės.