a. tamašauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. tamašauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. tamašauskaitė“.

Dvi Lietuvos penkiakovininkės pateko į Europos čempionato finalą

Sėkešfehėrvare (Vengrija) pasidėjo 2018 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionatas. Ketvirtadienį vykusių moterų atrankos varžybų barjerą sėkmingai įveikė dvi iš keturių Lietuvos penkiakovininkių – Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė. Atrankos A grupėje G. Venčkauskaitė-Juškienė surinko 1020 taškų ir užėmė šeštąją vietą. Fechtuodamasi kaunietė buvo 21-a (7 pergalės ir 16 pralaimėjimų; 178 taškai), plaukdama – 12-a (2 min. 20,22 sek.
2018-07-20

Aurelijai Tamašauskaitei – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionato bronza

Džonkuve (Lenkija) įvyko pirmasis Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Jame labai sėkmingai pasirodė Aurelija Tamašauskaitė, užėmusi trečiąją vietą. Vilnietė surinko 1304 taškus ir į priekį praleido šeimininkų atstovę Natalią Dominiak ir vengrę Saroltą Simon. A. Tamašauskaitė fechtavimosi rungyje buvo 14-ta (200 taškų), plaukimo – 19-a (250), jojimo – 18-a (286), o bėgdama ir šaudydama – pirma (568). Paskutinėje rungtyje Lietuvos sportininkė trasą įveikė per 12 min. 12,95 sek.
2017-10-20

Ieva Serapinaitė Europos čempionate – šešta, Aurelija Tamašauskaitė – 31-a

Šiandien Minske vyko 2017 metų Europos čempionato moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo dvi Lietuvos atstovės – Ieva Serapinaitė ir Aurelija Tamašauskaitė. Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė susirgo ir finale nesivaržė. Plaukimo rungtyje I. Serapinaitė distanciją įveikė per 2 min. 14,64 sek. ir su ruse Uljana Batašova pasidalijo 7–8 vietas. Abi sportininkės pelnė po 281 tašką. A. Tamašauskaitė, plaukdama baseine, užtruko 2 min. 37,83 sek.
2017-07-22

Jaunimo pasaulio čempionate – A. Tamašauskaitės šuolis

Kaire (Egiptas) vykstančio 2016 metų pasaulio jaunimo (iki 21 metų) čempionato finale Aurelija Tamašauskaitė užėmė 4-ąją vietą, o Ieva Serapinaitė liko 35-a. Po plaukimo ir fechtavimosi rungčių I. Serapinaitė turėjo 504 taškus ir užėmė 8-ąją vietą. Deja, jojimo rungtyje olimpietei nepavyko užbaigti trasos ir teko atsisveikinti su galimybėmis užimti aukštą vietą.