a. švrljuga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. švrljuga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. švrljuga“.

Marijampolėje – smūgis čempionams ir pergalingas Valdo Urbono debiutas

Trečiadienį centrinėse 18-ojo turo A lygos rungtynėse Marijampolėje susitiko čempionės titulą ginanti „Sūduva“ ir naujojo trenerio Valdo Urbono vedinas Vilniaus „Žalgiris“. Mačas baigėsi daugiau nei pusvalandį mažumoje žaidusių vilniečių pergale rezultatu 1:0 (0:0). Favoritų akistata prasidėjo kovingu, bet atsargiu žaidimu. Abi komandos vengė atsiverti ir apnuoginti užnugarį.
2018-06-28

Čempionai namie pranoko „Jonavos“ komandą

Marijampolės „Sūduva“ futbolininkai A lygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys praėjusio sezono nugalėtojai trečiadienio vakarą namie rezultatu 2:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą. Šeimininkus šiame mače palaikė ir buvęs ilgametis „Sūduvos“ žaidėjas, gyva šio klubo legenda Tomas Radzinevičius. Jis neabejojo saviškių laimėjimu ir tapo 13-osios sūduviečių pergalės liudininku.
2018-06-20

„Sūduva“ iškovojo užtikrintą pergalę pajūryje

Lietuvos čempionai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai po trumpų atostogų į A lygos kovas grįžo pergalingai. Šeštadienį marijampoliečiai svečiuose 4:1 (1:0) įveikė „Palangos“ komandą. Pirmojo sūduviečių įvarčio ilgai laukti neteko, o prie jo nemaža dalimi prisidėjo ir palangiškiai. 9-ąją minutę, po Vaido Slavicko perdavimo į baudos aikštelę, „Palangos“ gynėjas Justas Raziūnas sustabdė kamuolį ranka. Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo ir „Sūduvą“ į priekį išvedė Ovidijus Verbickas.
2018-06-16

Ovidijaus Verbicko vedama „Sūduva“ vis labiau tolsta nuo persekiotojų

A lygos čempionės titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ dar dviem taškais padidino atotrūkį nuo Vilniaus „Žalgirio“. Vladimiro Čeburino treniruojama komanda išvykoje 9-ojo turo susitikime nepasinaudojo itin daug progų, tačiau turnyro debiutantę „Palangą“ palaužė – 2:0 (0:0). Traumų kamuojama Marijampolės ekipa šį kartą vertėsi be dviejų pagrindinių puolėjų – Karolio Laukžemio bei Rigino Cicilia, tad šanso starto sudėtyje sulaukė tarpsezonio metu komandą papildęs Julius Kasparavičius.
2018-04-25

Andro Švrljuga ir Ivanas Kardumas toliau vilkės „Sūduvos“ aprangą

Marijampolės „Sūduvos“ vartų saugumu ir toliau rūpinsis du patyrę kroatai – vartininkas Ivanas Kardumas bei dešiniojo krašto gynėjas Andro Švrljuga. Abu legionieriai pasirašė naujas sutartis su Lietuvos čempionais. „Šiemet Marijampolėje buvau laimingas. Klubo vadovybė pasiūlė pratęsti sutartį, o tai reiškia, kad ir jie manimi buvo patenkinti. Jei abi šalys laimingos, kam ką nors keisti? – šypsojosi 32 metų A. Švrljuga.
2017-11-22

Vėl penkis sykius įmušusi „Sūduva“ pergalingą žygį pratęsė ir Jonavoje

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo aštuntąją pergalę A lygoje iš eilės, nukeltose XXIII turo rungtynėse nepalikdama šansų „Jonavai“. Dar pirmajame kėlinyje išsprendę visus intrigos klausimus, sūduviškiai trečiajame mače paeiliui pelnė penkis įvarčius – 5:0 (3:0). Turnyro lentelėje išsilyginus žaistų rungtynių skaičiui, „Sūduva“ nuo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka dviem taškais, o paskutiniajame IV rato ture būtent šios komandos susitiks tarpusavyje.
2017-10-17

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

Andro Švrljuga: mums reikalingas visų marijampoliečių palaikymas

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“ kovoje dėl kelialapio į LFF taurės turnyro finalą, o komandos gynėjas Andro Švrljuga kviečia visus marijampoliečius į stadioną palaikyti ekipos. „Bus sunkios rungtynės. Visi žinome, kas yra Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbole. Komanda penkerius metus laimi visus titulus, tad bus neabejotinai sunku. Žaisime savo stadione ir tai yra mūsų pranašumas“, – kalbėjo kroatas.