a. raginis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. raginis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. raginis“.

Garbingai kovojęs „Atlantas“ nusileido svečiams iš Kauno

„Kauno Žalgiris“ ir toliau nuožmiai kovoja dėl vietos kito sezono UEFA Europos lygos varžybose. Laikinosios sostinės komandai Lietuvos futbolo A lygos atidėtose 17-ojo turo rungtynėse 1:0 (1:0) pavyko įveikti kaip reikiant į atlapus kibusį Klaipėdos „Atlantą“. Susitikimo pradžioje abiejų ekipų vartininkai turėjo darbo. Martynas Matuzas apsigynė nuo Tado Labuko bandymo, savo ruožtu, Dawidas Smugas atmušė kamuolį, kai iš toli smūgiavo Gratas Sirgėdas.
2018-08-15

Atkutę „Trakai“ pradeda vytis lygos favoritus

Sunkiai A lygos sezoną pradėjusi „Trakų“ komanda po truputį įgauna pagreitį. Trakiškiai šalies čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės, kai antradienį LFF stadione rezultatu 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ atstovus. Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Trakams“, tačiau mačo šeimininkams sunkiai sekėsi pramušti varžovų gynybą. Iš pradžių Jevgenijaus Osipovo smūgį galva atrėmė vartininkas Martynas Matuzas. Po to galimybę turėjo Rokas Gedminas, bet trakiškis smūgiavo virš vartų.
2018-04-25

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

„Kauno Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių seriją nutraukė riteriai

Michailo Šyškos įvartis paskutinę rungtynių minutę išplėšė pergalę vilčių kovoti dėl titulo neprarandantiems „Trakams“ laikinojoje sostinėje ir nutraukė šešių iš eilės „Kauno Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių seriją – 2:1 (1:0). Iš dugno lipantys žalgiriečiai sugebėjo išlyginti rezultatą mačui artėjant prie pabaigos, bet dar vieno taško į savo taupyklę neįsidėjo. Pirmajame kėlinyje į stadioną susirinkę žiūrovai momentais lepinami nebuvo.