a. olijniko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. olijniko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. olijniko“.

Paaiškėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė, kovosianti dėl olimpinių kelialapių

Trakuose vyko pirmosios šį sezoną baidarių ir kanojų irklavimo varžybos. Dariaus ir Zbignevo Survutų memorialo varžybose baidarininkai ir kanojininkai kovojo ne tik dėl Lietuvos taurės, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje. Po taurės varžybų suformuota Lietuvos rinktinės sudėtis, kuri varžysis Tokijo olimpinių žaidynių atrankos varžybose. Olimpinėje atrankoje vienoje distancijoje šaliai gali atstovauti tik vienas sportininkas.
2021-05-02

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – unikalus pasiekimas

Trakuose vykusiame Lietuvos baidarių ir kanojų čempionate, paskutinę čempionato dieną dėl medalių kovos vyko ilgiausiausiose – 1000 ir 5000 metrų distancijose. 1000 m dviviečių baidarių varžybose užtikrintą pergalę iškovojo Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas. Olimpiečiai distanciją įveikė per 03:21,311 sek ir įtikinamai aplenkė artimiausius persekiotojus. Dar vieną – trečią aukso medalį iškovojo pasaulio jaunių čempionas Vadimas Korobovas, kanojininkas laimėjo 1000 m vienviečių varžybas.
2016-06-19

Baidarių ir kanojų irkluotojai pradeda kovą dėl olimpinių kelialapių

Ketvirtadienį Italijoje prasidės pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Rugpjūčio 20-23 dienomis Milane irkluotojai kovos ne tik dėl pasaulio čempionato medalių, bet ir dėl kelialapių į kitų metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. 42-ą kartą vyksiančiame pasaulio čempionate iš viso dalyvaus daugiau negu 2000 irkluotojų iš 105 šalių.