a. morata

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. morata“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. morata“.

Anglija: nutrauktas žvaigždės prakeiksmas ir penki įvarčiai Londono derbyje

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Londono „Chelsea“ savo stadione 3:2 (2:2) palaužė to paties miesto „Arsenal“ futbolininkus. Keturi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Puikiomis progomis nepasinaudojo iš dėkingų padėčių į vartus nepataikę „Arsenal“ lyderiai Mesutas Ozilas ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Į kiekvieną šių momentų įvarčiais atsakė „Chelsea“. 9-ąją minutę po Marcoso Alonso perdavimo iš kairės įmušė Pedro.
2018-08-18

Anglijos čempionų ispanai nokautavo „Everton“

Londono „Chelsea“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Anglijos čempionai, sezoną pradėję netikėtu pralaimėjimu, sekmadienį trečiajame ture namie 2:0 (2:0) nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus. Prie abiejų įvarčių labiausiai prisidėjo ispanai. Ispaniškas „Chelsea“ duetas varžovų vartus atrakino 27-ąją minutę. Po Alvaro Moratos perdavimo įmušė Cescas Fabregasas. 40-ąją minutę A. Morata įmušė pats. Jam asistavo gynėjas iš Ispanijos Cesaras Azpilicueta.