a. matulas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. matulas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. matulas“.

Matulo sprendimą Seime svarstys etikos sargai: kilo klausimas, ar neturėjo nusišalinti

Seimo etikos sargai trečiadienį imsis tirti Seimo nario, konservatoriaus Antano Matulo elgesį, kilus klausimui, ar parlamentaras turėjo nusišalinti svarstydamas klausimą, susijusį ir su jo sūnumi. A. Matulo vadovaujamas Seimo Sveikatos reikalų komitetas trečiadienį svarstė Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo pataisas. Jomis siūloma įvesti kadencijas valstybės ir savivaldybių biudžetinių ir viešųjų sveikatos priežiūros įstaigų vadovams.

Ligoninėms ir toliau vadovaus dešimtmečius: Seimo nariai ir ligoninių vadovai stojo piestu prieš norą riboti kadencijas

Seimas nesutinka riboti Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų vadovų kadencijų. Pagrindinis dalies parlamentarų argumentas, – kad įvedus kadencijas esą nebeliks kam vadovauti įstaigoms, o šis klausimas itin aktualus rajonų ligoninėse. Analogiškos nuomonės laikosi ir patys gydymo įstaigų vadovai.

Privalomi skiepai ir karantinas atsisakantiems: parlamentarai atsako, ar to galime išvengti

Diskusijos apie privalomą vakcinaciją vyksta jau ir Europos Sąjungos lygmenyje. Šalims vienai po kitos priimant griežtesnes priemones nepasiskiepijusiems arba įvedant privalomą vakcinaciją, parlamentarai dėl privalomo skiepijimo Lietuvoje nesutaria. Vienų nuomone, kryptingai artėjame link privalomų skiepų, o kiti tokios priemonės įvedimo neįsivaizduoja.

Galimybių pasą „žvėries ženklu“ išvadinęs kunigas sulaukė atsako: „Iš kur jis toks pranašas pasidarė?“

Skandalingais pasisakymais apie vakcinaciją ir LGBT klausimus išgarsėjęs brolis Paulius Vaineikis vėl audrina internautus. Šįkart dvasininkas skaitė pamokslą apie galimybių pasą. Jis teigia, kad žmonės, besinaudojantys galimybių pasu, esą rizikuoja netekti Viešpaties malonės. Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas atkerta, kad tokie pasisakymai yra penas skiepų priešininkams.

Specialistai apie naujosios COVID-19 atmainos kelią į Lietuvą: nebūkime naivūs

Pasaulyje nustačius dar vieną galimai pavojingą koronaviruso atmainą, kai kurios šalys jau stabdo keliones iš Pietų Afrikos regiono. Lietuva taip pat imasi priemonių – griežtina atvykimo į šalį tvarką. Lietuvos specialistai spėja, kad naujoji atmaina, ko gero, jau yra išplitusi ir kituose regionuose, ne tik Pietų Afrikoje. Nors ši atmaina Lietuvoje dar nebuvo užfiksuota, specialistai beveik neabejoja – išvengti jos nepavyks.

Karantino metinės ir kaip gyvenimas apsivertė: šiandien – COVID-19, bet nežinome, kas bus rytoj

Kaip pernai, taip ir šiemet, lietuviai kovo 16 dieną pasitiks karantine. Kai prieš metus Sauliaus Skvernelio Vyriausybė įvedė karantino režimą, niekas nesitikėjo, kad jis truks beveik metus. Daugeliui karantinas iš esmės pristabdė gyvenimo tempą ir įnešė daug nelauktų pokyčių. Klausimas, ar visi pokyčiai geri ir ilgalaikiai.

Valdantieji naikina Verygos vaistų reformas, o Širinskienė rėžia: „Griauti visada lengviau“

Valdantieji ruošiasi naikinti Aurelijaus Verygos vaistų reformas ir ruošia naują vaistų kompensavimo tvarką. Penktadienį Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas konservatorius Antanas Matulas įregistravo kartu su Sveikatos apsaugos ministerija parengtas Farmacijos įstatymo pataisas. Valdantieji žada daugiau vaistų kompensuoti ir naikinti A. Verygos įvestą tvarką, kai kompensuojamas pirmasis pigiausias vaistas.

Lietuva pirmauja juodajame Baltijos šalių sąraše: priimti sprendimai nuvylė tūkstančius?

Lietuva, pagal mirčių, kurių pagrindinė priežastis nėra COVID-19, statistiką pirmauja visame Baltijos regione. Nors didelė dalis mirusiųjų sirgo ir koronavirusu, kai kurie ekspertai įspėja, kad vertėtų nepainioti mirčių „su covidu“ ir „nuo covido“. Jų teigimu, virusas gal ir galėjo paskatinti nelaimę, tačiau daug svaresnės šiuo atveju galėjo būti tam tikrų politinių sprendimų sukeltos sisteminės problemos.

Matulas: matome, kas darosi prekybos centruose, todėl neleisti palaipsniui atsidaryti smulkiajam verslui – nelogiška

Vyriausybė jau žengė pirmąjį žingsnį link karantino atlaisvinimų. Pirmadienį leido atverti lauko slidinėjimo trasas, bet trečiadienį nusprendė kol kas karantino sąlygų nešvelninti nei grožio paslaugų teikimui, nei prekybos sektoriui. Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas ragina Vyriausybę ne tik kuo greičiau priimti šiuos sprendimus, bet ir suteikti galimybę palaipsniui dirbti ir smulkiajam verslui, ypač regionuose.

Verslas nori kompensacijų už COVID-19 testus, bet valdžia nieko nežada

Verslo atstovai tikina, kad jiems per sunku apmokėti darbuotojų koronaviruso testus, todėl prašo valdžios šias išlaidas kompensuoti. Darbdavių organizacijos siūlo įvairius galimus kompensavimo būdus, tačiau valdžios atsakymų kol kas neišgirdo.
REKLAMA
REKLAMA

Privačios klinikos: žmonės atakuoja prašymais paskiepyti, jau ruošiamasi priimti vakciną

Nuo COVID-19 pradėjus skiepyti gyventojus, dažnas susidomėjo galimybe skiepą gauti privačiai. Nors kol kas skiepų nuo COVID-19 galima gauti tik iš valstybinių sveikatos priežiūros įstaigų, žmonės atakuoja ir privačias klinikas. Šios jau žvalgosi specialių šaldytuvų vakcinoms, tikisi greitu metu gauti ir pačių vakcinų. Skiepijimas nuo COVID-19, regis, visai netrukus įgaus pagreitį.

Matulas apie COVID-19 vakcinos pavojų: „Alternatyvos pasaulis šiandien neturi“

Į Naujuosius metus žengėme su viltimi, kad šiemet galėsime grįžti prie normalaus gyvenimo – vaikščioti be apsauginių kaukių, keliauti be jokių suvaržymų, linksmintis naktiniuose klubuose, lankytis teatruose, apsikabinti artimuosius. Tačiau dabartiniai duomenų analitikų skaičiavimai sako, kad vakcinas gaminančios kompanijos nespės pagaminti reikiamo kiekio skiepų dozių, todėl visuotinis skiepijimas šiais metais praktiškai neįmanomas.
2021-01-04

Uspaskichas apie jo reklamuoto vandens dalybas neva Darbo partijos rinkėjams: „Negerai"

Nuo koronaviruso neva apsaugantis Viktoro Uspaskicho struktūrizuotas vanduo, regis, atsigręžė prieš jį patį. Viename Lietuvos miestelyje pasinaudota politiko vardu, skatinama pasiimti tariamai gydančio vandens. Neapsigauti jau prašo ne tik miestelio seniūnija, bet jau ir pats V. Uspaskichas. Dar praėjusią savaitę socialinius tinklus sudrebino europarlamentaro Viktoro Uspaskicho išreklamuotas struktūrizuotas vanduo.

Veryga kirto Matului iš peties: paviešino nemalonią informaciją apie žmoną

Prieš rinkimus politikai taškosi purvais. Šį kartą susikirto konservatorius Antanas Matulas ir sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Pradėję diskusijas dėl kompensuojamų vaistų, vėliau jie perėjo prie asmeninių temų, palietė šeimos narius. A. Veryga teigė, kad A. Matulas neva spaudė jį įdarbinti savo žmoną ministerijoje vadovaujančiose pozicijose. „Kantrybė baigėsi jau ir man.

Veryga atkirto dėl mirčių per karantiną duomenų ir kilusių algų: „Prašau neįžeidinėti mano darbuotojų"

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Seimo sveikatos reikalų komitete pirmadienį paprašytas pasiaiškinti dėl neva slepiamų statistinių duomenų apie išaugusį mirčių per karantiną skaičių ir stipriai išaugusius savo pavaldinių algas, neieškojo žodžio kišenėje.

Dėl vaistų Seime kilo audra: Matulas kirto Verygai, bet ir jis nenusileido

Beveik prieš porą savaičių teismui pareiškus, kad daug visuomenės nepasitenkinimo sulaukusi „pirmojo paskyrimo“ kompensuojamųjų vaistų tvarka, pasirodo, Sveikatos apsaugos ministerijos buvo įvesta viršijus įgaliojimus, pacientai vėl sujudo klausdami, ar senoji tvarka bus grąžinta? Nors ministras Aurelijus Veryga nepaliauja tvirtinti, kad teismo sprendimas jokiu būdu nekvestionavo jo įvestų pokyčių esmės, kiti rėžia tiesiai šviesiai – naujoji tvarka ne tik, kaip žadėta, nepadėjo sutaupyti lėšų, b...

Netylančios kalbos apie Seimo paleidimą stebina Karbauskį: problemų Seime nėra

Užsitęsus ginčams dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio atstatydinimo, parlamento koridoriuose vis garsiau kalbama apie būtinybę paleisti Seimą ir organizuoti priešlaikinius rinkimus. Tačiau Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis kategoriškai atmeta tokią galimybę. Konstitucija numato, kad pirmalaikiai Seimo rinkimai gali būti rengiami Seimo nutarimu, priimtu ne mažiau kaip trijų penktadalių Seimo narių balsų dauguma – ne mažiau kaip 85 parlamentarams.

Gydantis šias ligas neišvengia „įskaitos“: gauti teises ar įsidarbinti gali tapti sunku

Nors nevengiama garsiai deklaruoti, kad sąlygos gydytis nuo alkoholizmo ir kitų priklausomybių šalyje yra sudarytos ir tereikia noro tuo naudotis, realybė rodo ką kitą. Ne vienam toks savanoriškas apsisprendimas yra atsisukęs kitu galu, mat nors nemokamas gydymas yra garantuojamas, anonimiškai to padaryti nepavyks. O pakliuvus į vadinamąją „įskaitą“ laukia nemalonumai ne tik siekiant gauti vairuotojo pažymėjimą, bet ir integruojantis į darbo rinką.
Aktualijos 2019-10-01

Nuosprendis rajoninėms ligoninėms: iš pinigų gydymui reikės mokėti už remontus?

Seimas pritarė pataisoms, kurios įgaliojo valstybei ir savivaldybei nuosavybės teise priklausantį ilgalaikį materialųjį turtą perduoti valdyti sveikatos priežiūros įstaigoms. Kol vieni tvirtina, kad gydymo įtaigų vadovai šio įstatymo seniai laukė, kiti gi nuogąstauja, kad tai gali būti nuosprendis rajoninėms gydymo įstaigoms. Iš 103 užsiregistravusių įstatymo projektui pritarė 87 Seimo nariai, 16 susilaikė.
Aktualijos 2019-09-27

Veryga: valstybės išlaidos vaistams ateityje augs

Valstybės išlaidos kompensuojamiems vaistams ateityje ne mažės, o augs, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Ministras pažymi, kad dėl vaistų kainų politikos sumažėjo pacientų priemokos kompensuojamiems vaistams, tačiau valstybės išleidžiama dalis augs ir dėl naujų kompensuojamų vaistų, ir dėl pakeltų kompensavimo lygių.
Aktualijos 2019-06-19

Naujas sveikatos įstatymas: nuo šiol gydys kitaip

Seimas penktadienį priėmė Psichikos sveikatos priežiūros įstatymą, nustatantį minimalios intervencijos principą – kai įmanoma, gydant psichikos sutrikimus pirmenybė turės būti teikiama nemedikamentiniam gydymui. Už naujos redakcijos įstatymą penktadienį balsavo 77 Seimo nariai, prieš buvo trys ir susilaikė aštuoni parlamentarai. Numatyta, kad jis įsigalios nuo gegužės.

Sveikatos ministras: kitąmet medikų atlyginimų didinimui – 195 mln. eurų

Seimas iš naujo svarstys 2019 metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžetą. „Biudžetas rekordinis, auga apie 17 proc. – 296 mln. eurų“, – teigė sveikatos ministras Aurelijus Veryga, antradienį Seime pristatydamas Vyriausybės patobulintą PSDF biudžeto projektą. Pasak ministro, toks biudžetas „leidžia vykdyti įsipareigojimus, duotus medikams dėl atlyginimų augimo“. A. Verygos teigimu, 2019 metais medikų atlyginimų didinimui numatyta 195 mln. eurų – maždaug 15 proc.
Aktualijos 2018-12-04

Ministerija puolė teisintis: „Juodojo“ ligoninių sąrašo nėra

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) atmeta opozicijos nuogąstavimus dėl rajoninių ligoninių likimo, o žiniasklaidoje skelbtame „juodajame“ ligoninių sąraše nurodytus trūkumus sako esant iš 2016 metų ir didžiąja dalimi ištaisytus.
Aktualijos 2018-08-07

Sveikatos apsaugos ministro komandą drebina pokyčiai

Penktadienis yra paskutinė sveikatos apsaugos viceministrės Aušros Motiejūnienės Bilotienės darbo diena, tuo metu ministro Aurelijaus Verygos patarėjas Danas Bakša kol kas lieka dirbti. Ministro atstovė Lina Bušinskaitė-Šriubėnė BNS sakė, kad D. Bakša yra pateikęs prašymą atleisti nuo gruodžio 7 dienos, tačiau dėl darbų perdavimo „gali šiek tiek nusikelti“ jo išėjimas iš ministerijos. Anot jos, D.Bakšos išėjimas dėl jo pradėtų projektų gausos gali nusikelti į gruodžio antrąją pusę.
Aktualijos 2017-12-01

Premjeras ragina išsklaidyti abejones dėl SAM konkursų

Abejonės dėl Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) organizuojamų konkursų turi būti išsklaidytos, komentuodamas žiniasklaidos paskelbtą informaciją apie galimą spaudimą iš pareigų besitraukiančiai viceministrei sakė premjeras Saulius Skvernelis. „Pasižiūrėjau tą, nežinau, kaip čia įvardyti – pokalbį tarp dviejų politikų, kuris yra įrašinėjamas, buitinis pokalbis. Aš manau, kad ministras turi priimti sprendimą kalbant apie politinio pasitikėjimo pareigūnus arba jie patys tą padarys.
Aktualijos 2017-11-22

Kaimynės elgesiu pasipiktinusi mergina pratrūko: aš tiesiog dūstu

Vilnietė Ieva teigia vasarą negalinti ramiai miegoti, ilsėtis, pravėdinti kambarių, išsidžiovinti drabužių. Anot merginos, viso to priežastis – kaimynė. „Problema yra tokia, kad aš negaliu atsidaryti savo balkono, nes kaimynė iš apačios nuolatos rūko ir į mano kambarį skverbiasi dūmai. Aš net negaliu išnešti savo skalbinių išsidžiovinti. Vasarą yra karšta, aš noriu prasivėdinti butą, o kai aš atsidarau balkono duris, turiu nuolat, kaip koks policininkas stebėti, ar kaimynė nepradės rūkyti.

Alkoholio prekeiviai piktinasi Seimo nariais: lengviausia drausti, garsiai rėkti ir apsimesti, kad kovoji

Lietuviai – daugiausiai pasaulyje gerianti šalis. Daugiau negu pusę smurto artimoje aplinkoje atvejų susiję su alkoholio vartojimu. Bauginanti statistika paskatino Seimo narius imtis drastiškų priemonių. Siekdami sumažinti alkoholio suvartojimą tautos išrinktieji pasišovė uždrausti bet kokias bet kokią informaciją apie alkoholinių gėrimų nuolaidas, įvairias akcijas ir konkursus. Tuo metu alkoholio prekybininkai tikina, kad būtina imti kompleksinių priemonių, o ne užsiimti pigiu populizmu.

Ruošia perversmą naktiniams klubams: netikėti policijos reidai ir tūkstantinės baudos

Tokią viziją turi kovą su narkotikų platinimu naktiniuose klubuose Lietuvoje skelbiantis Seimo narys Antanas Matulas. Parlamentaras įsitikinęs, kad dalies barų savininkai ne tik nekreipia dėmesio, kad pas juos lankosi kvaišalų prekeiviai, bet ir leidžia jaunuoliams baruose drąsiai svaigintis narkotikais, taigi, anot A. Matulo, tokius verslininkus reikia pamokyti.

„Bomba“ kelių gaideliams: už vairavimą išgėrus – 1500 Eur bauda, pražudžius žmones – 20 m. kalėjimo

Seimas ketvirtadienį ketina imtis teisės aktų pataisų, kuriomis siūloma didinti baudas vairuotojams, viršijusiems leistiną greitį daugiau negu 30 km/h, asmenims, kurie vairavo išgėrę. Tarp siūlymų – žmonių pražudymo avarijų metu prilyginimas nužudymui.

Šešėliniai ministrai: politikos vilkai ir skandalų uodegas užsiauginę veikėjai

Iki Seimo rinkimų belikus mažiau negu metams, opozicinės – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) ir Liberalų sąjūdžio (TS) – partijos jau paruošė savo favoritus, kurie, politinių jėgų manymu, galėtų pakeisti dabartinius ministrus. Vis dėlto politikos apžvalgininkai pastebi, jog toli gražu ne visi abiejų partijų šešėliniai ministrai žiba kompetencija ir autoritetu, o tai parodo ir jų biografijose buvę skandalai.
Aktualijos 2015-11-17

A. Matulas apie sveikatos apsaugą: visiems vaikams turi būti viskas nemokamai

Žinių radijas Reikia keisti tvarką, kuomet reikia susimokėti už pas greitosios pagalbos medikus atvežtą vaiką, jei jo temperatūra žemesnė nei 38 laipsniai, „Žinių radijui“ sakė Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas.   „Kai mažas vaikas – jokiu būdu negali būti apmokesdinama. Socialiai jautriau turi žiūrėti ir tie medikai, kurie dirba priėmimo skyriuje.

Matyti apytuštę posėdžių salę A. Matului per didelė prabanga

Pataisos keisti Konstituciją ir mažinti Seimo narių skaičių autorius konservatorius Antanas Matulas sako turintis vilties, kad šįkart pagaliau pavyks tai padaryti. Tačiau politologas Vytautas Dumbliauskas įsitikinęs, kad mažesniosios partijos sau duobės nekas.
Aktualijos 2014-07-07

Antrąkart susituokė Seimo narys A. Matulas

Prieš kelias savaites susituokė Seimo narys Antanas Matulas, rašo lrytas.lt. Vestuvių ceremonija buvo nedidelė. Joje dalyvavo tik keletas artimųjų ir draugų, dėl ko žinia apie sutuoktuves pasklido tik šiandien. Rugpjūčio 16 dieną A. Matulas santuoką sudarė su 43 metų vilniete Sandra, Pasvalio rajone, ant Ąžuolpamūšės piliakalnio.

Ne šventieji: kurie Lietuvos politikai nesugebėjo išsaugoti santuokų?

„Kovotojas už šeimos vertybes“ Petras Gražulis nesugebėjo išsaugoti savosios šeimos. Kad ir kaip ironiškai, ypač pastarojo meto įvykių kontekste, tai skambėtų, panašu, kad politikas per daug dėmesio skyrė kitų žmonių šeimoms ir pamiršo, kad turi savąją. Tiesa, P. Gražulis toli gražu nėra vienintelis Lietuvos politikas, kuris su antrąja puse pasuko skirtingais keliais.

Ačiū – tik priedas prie vokelio su pinigais

Inga KONTRIMAVIČIŪTĖ Skamba gąsdinamai, bet Lietuva yra labiausiai korumpuota valstybė visoje Europos Sąjungoje. Mažiausiai kyšininkaujantiems danams turbūt būtų labai baisu gyventi gintaro šalyje. O lietuviams kyšio davimas ir ėmimas – norma, kasdienybė. Ir gal netgi visai nepiktinantis būdas greitai ir paprastai susitvarkyti reikalus. Ne visiems užtenka pagrūmojimo Pasaulinės nevyriausybinės organizacijos „Transparency International“ duomenimis, net 26 proc.
2013-07-26

Taikinys – storuliai ir rūkaliai

Visuomenę mokyti sveikos gyvensenos siūloma per mokesčius. Prieš savaitę posėdžiavusi Nacionalinė sveikatos taryba (NST) vėl prakalbo apie būtinybę diferencijuoti sveikatos draudimo mokestį. Siūlo didinti mokestį NST vadovas profesorius Juozas Pundzius šį mokestį siūlo gerokai didinti nesveiką gyvenimo būdą pasirinkusiems žmonėms: turintiems antsvorio, rūkantiems, nuolat vartojantiems alkoholį.
2013-04-18

Ambicinga sveikatos reforma gali nutįsti eilėmis prie gydytojų kabinetų

Seimo Sveikatos reikalų komitetas trečiadienį rengė išvažiuojamąjį posėdį, kuris vyko Sveikatos apsaugos ministerijoje. Taip buvo nuspręsta po to, kai viešumoje pasirodė informacija, jog Sveikatos apsaugos ministerija ketina įšaldyti Ligonių kasose sukauptus daugiau kaip 2,5 mln. litų, o tuo tarpu nėra veiksmingai sprendžiami kiti sveikatos apsaugos sistemos finansavimo klausimai.

Priešrinkiminis smūgis politikui: buvusi žmona viešina šeimos paslaptis

Prieš rinkimus skamba ne tik anuji politiniai pažadai, bet ir primenamos senos nuoskaudos. Seimo nario Antano Matulo žmona ryžosi viešai prabilti apie vyro neištikimybę. Nijolės Matulienės pasirašytas „Atviras laiškas tautai“, kurį prieš kelias dienas paštu pasiekė panskliautas.lt redakciją. A. Matulas kalbėdamas su žurnalistais kalbėdamas apie laišką neslėpė, jog toks sutuoktinės atvirumas prieš pat rinkimus jį nemaloniai nustebino.

Seimo komitetas: bausti kepenis persodinusius medikus – nekorektiška

Situacija, susidariusi dėl kepenų persodinimo operacijos, kai buvo pažeista pacientų eilės tvarka ir esą laiku neatliktas virusologinis tyrimas, svarstyta Seimo Sveikatos reikalų komitete. Pasak komiteto pirmininko Antano Matulo, tai buvo atsitiktinis atvejis, tad bausti operaciją atlikusius specialistus būtų nekorektiška. Bet komitetas priėmė kai kuriuos sprendimus, kurie ateityje panašių situacijų esą padėtų išvengti.

Atsakomybę dėl ligonių kasų indėlių verčia ministrui

Dėl perteklinių privalomojo sveikatos draudimo lėšų, laikytų komerciniame banke, įsiplieskęs skandalas įgyja naujų atspalvių.Sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, kad būtų įvertinta, ar Valstybinė ligonių kasa (VLK) racionaliai naudojo Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžetą ir ar nebūta piktnaudžiavimo. Seimo opozicija ragina sveikatos apsaugos ministrą prisiimti atsakomybę, užuot ieškojus iešmininkų.

Gydymo įstaigose tirpsta mūsų pinigai

Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) vėl sklando mintys apie priemokų už gydymo paslaugas įteisinimą. Laisvosios rinkos šaukliai norėtų įsiūlyti įteisinti tokį modelį, pagal kurį nemokamai būtų suteikiama tik būtinoji pagalba ir gydymas skurstantiesiems. „Ministerija pirmiausia turėtų pasirūpinti, kaip pažaboti jau egzistuojančias nelegalias priemokas, o ne svarstyti apie jų įteisinimą“, – pareiškė Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas.
2010-11-18
Į viršų