Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. juškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. juškevičius“.

Turkiją į Prancūziją keičiantis Adas Juškevičius buvusį klubą duos į teismą

Adas Juškevičius iš Turkijos keliasi į Prancūziją. 29-erių krepšininkas dėl nesumokėtų atlyginimų žada paduoti buvusį klubą į teismą, rašo Krepsinis.net. Gynėjas galiojančią sutartį su Stambulo „Galatasaray“ nutraukė pats. Naujoji lietuvio karjeros stotelė – „Nanterre 92“. Šis klubas praėjusiame Prancūzijos lygos sezone nužengė iki ketvirtfinalio. A. Juškevičius į „Galatasaray“ iš Panevėžio „Lietkabelio“ persikėlė sausį.
2018-08-03

Turkijoje – spindėjęs Šarūnas Vasiliauskas ir taikliai šaudęs Adas Juškevičius

Turkijoje toliau dominuoja į Trabzono „Trabzonspor“ grįžęs Šarūnas Vasiliauskas. Krepšininkas sužaidė puikias rungtynes, padėjęs komandai laimėti – 100:95 (18:26, 25:19, 32:34, 25:16) palaužti Giresuno „Belediye“. Tikslą pasiekė 60 procentų „Trabzonspor“ (20/33) bei 63 „Belediye“ (29/46) dvitaškių. Trabzono krepšininkai apšaudė varžovus ir tolimais metimais, „įskraidinę“ 15 iš 29 (51 procentas). Š. Vasiliauskas žaidė beveik visas rungtynes – ilsėjosi septynias sekundes.
2018-05-05

Adas Juškevičius Turkijoje prapliupo tritaškiais

Adas Juškevičius sužaidė pasakiškas rungtynes Turkijos krepšinio lygoje. Snaiperis į varžovų krepšį siuntė vieną tritaškį po kito, bet to Stambulo „Galatasaray“ pergalei nepakako. Lietuvio komanda svečiuose 78:85 (16:20, 22:20, 10:26, 30:19) pralaimėjo Ušako „Muratbey“. „Galatasaray“ pirmojoje rungtynių pusėje priešinosi, bet trečiąjį kėlinį pralaimėjo 10:26. A. Juškevičius buvo rezultatyviausias mače. 29-erių lietuvis per 27 minutes pelnė 22 taškus.
2018-04-15

Evaldas Kairys prieš Eurolygos klubą žaidė solidžiai

Krepšininkas Evaldas Kairys rungtynėse prieš Eurolygos klubą Stambulo „Anadolu Efes“ buvo netoli dvigubo dublio. Vis dėlto naudingo lietuvio žaidimo pergalei nepakako – Stambulo „Demir Insaat Buyukcekmece“ sekmadienį namie krito 63:77 (16:19, 13:17, 20:22, 14:19). „Anadolu Efes“ Turkijos lygos mače nuo varžovų paspruko antrojo kėlinio viduryje, kai įgijo dviženklę persvarą – 28:18. „Demir Insaat Buyukcekmece“ nepasidavė ir kovojo iki galo.
2018-03-04

Adas Juškevičius iš „Lietkabelio“ keliasi į Turkiją

Panevėžio „Lietkabelio“ lyderis Adas Juškevičius palieka komandą. tv3.lt žiniomis, 29-erių krepšininkas papildys Stambulo „Galatasaray“. Snaiperio sutartis su Turkijos klubu galios dvejus metus. „Galatasaray“ Panevėžio komandai pasiūlė didžiulę išpirką, kurios Lietuvos vicečempionai negalėjo atsisakyti. tv3.lt žiniomis A. Juškevičius „Lietkabelyje“ per mėnesį uždirbdavo 12 tūkstančių eurų. Stambule krepšininko atlyginimas bus gerokai didesnis.
2018-01-18

Edgarui Želioniui – gruodžio naudingiausiojo apdovanojimas

Edgaras Želionis gruodį dukart buvo paskelbtas geriausiu „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėju, o sėkmingas aukštaūgio žaidimas atnešė jam ir naudingiausio mėnesio krepšininko apdovanojimą. Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas per penkerias rungtynes rinkdavo 18,8 naudingumo balo ir pagal šią kategoriją buvo nepralenkiamas lygoje. „Labai džiaugiuosi. Tai – reikšmingas apdovanojimas, – LKL.LT sakė E. Želionis, mėnesio naudingiausiuoju tapęs pirmą kartą karjeroje, nors LKL rungtyniauja penktąjį sezoną.
2018-01-03

Europos taurė: „Lietkabelis“ po pratęsimo nugalėjo „Grissin Bon“

Artūrą Štalbergą atleidęs Panevėžio „Lietkabelis“ nutraukė penkių pralaimėjimų seriją. Panevežio klubas Europos taurės rungtynėse Italijoje po pratęsimo 85:82 nugalėjo Emilijos Redžo „Grissin Bon“ ekipą. Fantastiškai pratęsime žaidęs Kšištofas Lavrinovičius pelnė 18 taškų ir užtikrino labai svarbią pergalę. Itin įtemptose rungtynėse nė viena komanda nepirmavo didesniu nei penkių taškų skirtumu, tačiau „Lietkabelį“ žudė klaidos – jų padarė 19. Nepaisant to, rungtynių pabaiga padovanojo intrigą.
2017-12-14

„Neptūno“ žaidėjas – vėl savaitės naudingiausiasis, penketuke – ir žalgirietis

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai rinko individualius apdovanojimus sezono pradžioje. Atėjus žiemai, vėl geriausiuoju tapo „Neptūno“ atstovas. Edgaras Želionis tapo naudingiausiu praėjusios savaitės „Betsafe-LKL“ žaidėju. Puolėjo indėlis buvo didžiausias į „Neptūno“ pergalę prieš Panevėžio „Lietkabelį“. E. Želionis surinko 31 naudingumo balą: pelnė 23 taškus (7/12 dvitaškių), atkovojo 10 kamuolių ir blokavo tris metimus.
2017-12-04

Pirmasis FIBA „langas“: Lietuvos rinktinės žaidėjų ir trenerių įvertinimai

29 taškai. Vidutiniškai tokiu skirtumu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė laimėjo pirmąsias dvejas 2019-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynes. Lietuviai smaginosi ir Kosove, ir Klaipėdoje, žaisdami su lenkais. Kam sekėsi geriausiai? Evaldas Kairys – 6,5. Pagrindinis Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas. Dainius Adomaitis ir penktadienį Kosove, ir sekmadienį Klaipėdoje E. Kairį metė į starto penketą.
2017-11-27

Tritaškių fiestą surengęs Adas Juškevičius paklojo pergalės pamatus

Pergalę Europos taurėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2), kuris namie 86:79 (31:13, 14:20, 16:30, 25:16) palaužė Podgoricos „Budučnost“ (3/2). Rungtynes neįtikėtinu šou pradėjo Adas Juškevičius – gynėjas vien per pirmąjį kėlinį susmeigė septynis tritaškius, o „Lietkabeliui“ tai iškart suteikė triuškinamą persvarą – 21:2. Kėliniui besibaigiant, ši nesubliuško – 31:13. Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo varžovai, o skirtumą tolimais metimais varžovai tirpdė ir į aikštelę sugrįžus A. Juškev...