a. bružui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. bružui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. bružui“.

Bružas sukūrė dainą apie karantiną: neįkainojamas patirtis perduosiu savo sūnui

Improvizacijos meistras ir vienintelio profesionalaus improvizacijos teatro Lietuvoje „Kitas kampas” įkūrėjas Audrius Bružas žiūrovams pažįstamas ne tik dėl ryškių vaidmenų kine, teatre ir televizijoje, tačiau ir dėl  išskirtinio balso bei subtilaus muzikos pajautimo, rašome pranešime spaudai. Šį kartą skaitytojų dėmesiui – karantino metu gimusios dainos „Man patinka karantinas“ muzikinis klipas, filmuotas ne kur kitur, o namuose.
2020-05-06

Filme suvaidinęs „120“ narys – neatpažįstamas: taps savo priešingybe

Jau kitos savaitės pradžioje ypatinga premjera moterims startuoja naujausias Donato Ulvydo filmas „Ir visi jų vyrai“. Apie meilę, santykius ir trijų skirtingų moterų istorijas pasakojančioje juostoje pamatysime tokias ekranų žvaigždes kaip Kristiną Kazlauskaitę, Ingą Jankauskaitę, Audrių Bružą, Andrių Bialobžeskį bei Giedrių Savicką, rašoma pranešime spaudai.
2019-01-18

Audrius Bružas – neatpažįstamas: parodė įspūdingą pilvo presą

Improvizacijos teatro „Kitas kampas“ įkūrėjas ir vadovas Audrius Bružas įpratęs akimirksniu įsijausti į personažą ar situaciją. Tačiau naujos komedijos „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ filmavimas pareikalavo iš aktoriaus kur kas daugiau nei improvizacijos – itin sėkmingos komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ prodiuseriai paprašė, kad aktorius tęsinyje pasikeistų... fiziškai! Pirmajame filme „Tarp mūsų, berniukų.
2017-12-19

Aktorius Audrius Bružas nustebino išvaizdos pokyčiais

Žinomą televizijos ir teatro aktorių Audrių Bružą, ko gero, žino kiekvienas lietuvis. Žodžio kišenėje neieškantis vyras daugelį metų nekeitė savo išvaizdos ir ekrane ar teatro salėje savo gerbėjus džiugindavo trumpų plaukų šukuosena, tačiau neseniai aktorius nusprendė imtis stiprių pokyčių. Prekybos centre „Citadele“ bankas ir „Caffeine“ dar kartą sutvirtino savo partnerystę.
2017-05-25
Į viršų