a. bolšunovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. bolšunovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. bolšunovas“.

JAV žurnalistas išprovokavo olimpinio čempiono įsiūtį: negalėjo patikėti, kad rusas tai pasiekė be dopingo

Neįtikėtina ruso Aleksandro Bolšunovo persvara skiatlono rungties finale pribloškė ne tik jo varžovus, bet ir žurnalistus iš viso pasaulio. Sekmadienį Pekino olimpinių žaidynių vyrų 30 km skiatlono lenktynėse visiškai dominavo Rusijos olimpinio komiteto atstovai, o aukso medalį laimėjęs A. Bolšunovas visus oponentus už nugaros paliko daugiau nei 1 min. 10 sekundžių. A. Bolšunovui taip dominuoti nesutrukdė net ir tai, kad pačioje lenktynių pradžioje jis parkrito.
2022-02-06

Medalius laimėję rusai prakalbo apie skandalus: turime gerbti taisykles

Rusijos olimpinį sportą toliau krečia skandalai. Pjongčange dėl dopingo įkliuvo du šalies atletai. Tuo metu likę skina apdovanojimus – slidininkai laimėjo sidabro ir bronzos medalius. Aleksandras Bolšunovas 50-ies kilometrų varžybose buvo antras, Andrejus Larkovas – trečias. Rusai Pietų Korėjoje varžosi be savo šalies spalvų ir himno.
2018-02-24

21-erių olimpinis čempionas: tai – didelė pergalė

21-erių norvegas Johannesas Hoesflotas Klaebo tapo olimpiniu čempionu. Slidininkas triumfavo vyrų sprinto varžybose. Dėl adrenalino nešalta „Tai – didelė pergalė. Mano planas buvo spurtuoti varžybų pabaigoje ir tai pavyko. Fantastiškas jausmas kirsti finišo liniją pirmam“, – kalbėjo J. H. Klaebo. Norvegas finišavo sulėtinęs tempą bei žvalgydamas į varžovus. Slidininkas finale 1,4 kilometrų trasą įveikė per tris minutes, 5,75 sekundės ir laimėjo užtikrintai.