a. belotti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. belotti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. belotti“.

Europos čempionato atrankoje – Italijos ir Ispanijos rinktinių pergalės

Italijos rinktinė Europos čempionato 2020 m. atrankos mūšyje užtikrintai 3:1 nugalėjo Armėnijos futbolininkus ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki 35. Alexanderis Karapetianas 11-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė Armėnijos rinktinę į priekį 1:0. Federico Bernardechi 23-ąją minutę susikūrė gerą progą, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.
2019-09-06

Italijoje eilinė „Juventus“ pergalė

„Serie A“ čempionate sekmadienį žaidžiamos septynios 28-to turo rungtynės. Ir toliau sėkmingai žaidžia Turino „Juventus“ klubas. Italijos čempionai išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo Bergamo „Atalanta“. Turino „Juventus“ klubas jau nepralaimi 18-kos rungtynių iš eilės ir per 18-ą rungtynių iškovojo 17-ą pergalių. Rungtynėse prieš „Atalanta“ čempionus į priekį vedė Andrea Barzagli ir Mario Lemina, pelnę įvarčius atitinkamai 24-tą ir 86-tą minutėmis. Abu įvarčius asistavo Mario Mandžukičius.