a. amšiejus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. amšiejus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. amšiejus“.

TV laidų vedėjas – apie šiurpų įvykį, kai vos liko gyvas: viskas – iš smalsumo

Charizmatiškojo TV laidos „Svajonių sodai“ vedėjo Algirdo Amšiejaus veidą žino visi, kurie yra neabejingi gamtai. Vis dėlto tik nedaugelis yra girdėjęs, kad aistrą bitininkystei bei sodininkystei vyras jautė jau nuo mažų dienų ir net baisūs įvykiai nuo to niekuomet neatbaidė. Laidos „Pasaulis pagal moteris“ metu Kristinai Rimienei Algirdas papasakojo apie savo aistrą bei prisiminė kraupų įvykį, kurio metu, kaip pats pripažino, vos nemirė.
2020-06-15

„Gero vakaro šou“ vedėjai šįkart patys sulauks netikėtų klausimų: provokuos bitininkas Amšiejus

Ką rinktumėtės – ar gyvent trumpai ir mirt džiaugsmingai, ar gyvent ilgai, bet mirt iš bado? – tokius provokuojančius klausimus šiandien TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui užduos mokslų daktaras, bitininkas ir TV laidų vedėjas – charizmatiškasis Algirdas Amšiejus. Jis atskleis ne vieną neįtikėtinai įdomų faktą apie bites ir praves ne vieną intriguojančią paralelę tarp bičių ir žmonių pasaulio.
2020-05-06
Į viršų