46ers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „46ers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „46ers“.

Vokietijoje Martynas Mažeika pranoko Marių Grigonį

Penktadienį Vokietijos Bundeslygoje žaidė du lietuviai. Sėkmingiau rungtyniavo Martynas Mažeika, pranokęs šalies krepšinio rinktinės narį Marių Grigonį. Jėnos „Science City“ namie 86:65 (14:16, 25:15, 27:15, 20:19) nugalėjo Gyseno „46ers“. Šeimininkai viską išsprendė per du kėlinius: antrąjį laimėjo 25:15, trečiąjį – 27:15. „Science City“ M. Mažeika per 18 minučių pelnė 13 taškų. Lietuvis pataikė visas šešias baudas, atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.
2018-04-27

„Pieno žvaigždžių“ gretas papildė kanadietis

Pasvalio „Pieno žvaigždžių komanda pasipildė naujoku – klubas pasirašė sutartį iki sezono pabaigos su kanadiečiu Jahennsu Manigatu. 26 metų 186 cm ūgio gynėjas šį sezoną pradėjo Gyseno „46ers“ komandoje, tačiau turėjo galimybę šią ekipą palikti ir ja pasinaudojo.
2018-01-20

Vokietijoje Žygimantas Janavičius buvo netoli trigubo dublio

Braunšveigo „Basketball Lowen“ įžaidėjas Žygimantas Janavičius vokiečius žavėjo universaliu žaidimu. Krepšininkas buvo netoli trigubo dublio, bet jo komanda krito svečiuose – 79:84 (24:15, 22:21, 14:28, 19:20) nusileido Gyseno „46ers“. Pirmojoje mačo dalyje užtikrintai pirmavo „Basketball Lowen“. Vis dėlto, Ž. Janavičiaus komanda trečiąjį kėlinį pralaimėjo 14:28, o rungtynes – 79:84. Lietuvis dvikovą pradėjo starto penkete ir žaidė 33 minutes.
2018-01-11

Vokietijoje – naudingas Mariaus Grigonio žaidimas

Marius Grigonis penktadienį sužaidė solidžias rungtynes Vokietijoje, o lietuvio atstovaujama Berlyno ALBA namie 88:66 (24:19, 28:15, 19:18, 17:14) sutriuškino Gyseno „46ers“ krepšininkus. Svečiai priešinosi pirmajame kėlinyje. Vėliau aikštėje dominavo ALBA. Ji kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 45:35, atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (22:13), mažiau klydo (12:18) ir rečiau prasižengė (15:26). M. Grigonis žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 10 taškų bei atliko šešis rezultatyvius perdavimus.
2017-12-01

A. Labuckas dalyvavo Šveicarijos klubo peržiūroje

Vis dar klubo nerandantis Arnas Labuckas trumpam užsivilko Šveicarijos ekipos marškinėlius. Vokietijos Giesseno „46ers“ komandą palikęs lietuvis savo jėgas išmėgino rungtynėse su Italijos trečio diviziono komanda. Kontroliniame mače lietuvis pelnė 8 taškus, tačiau jo atstovaujamas Lugano „Tigers“ klubas nusileido Treviglijo „Co.Mark.Treviglio“ krepšininkams.