300 lakes rally

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „300 lakes rally“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „300 lakes rally“.

Teismai nubrėžė atsakomybės riboženklius automobilių sporte

Šį rudenį, praėjus daugiau kaip 86 metams nuo pirmojo ralio „Aplink Lietuvą“ (t. y. oficialaus automobilių sporto gimtadienio mūsų šalyje) pagaliau buvo išspręsta viena itin opi problema, susijusi su lenktynes retsykiais aptemdančiais incidentais, kurių metu nukenčia žiūrovai ar patys sportininkai.
2017-10-02

„300 Lakes Rally“ - dramatiška kova iki pat finišo

Kiekvienais metais „300 Lakes Rally“ yra kupinas dramos ir įvairiausių emocijų. Tai traukia sportininkus bei žiūrovus į Zarasus vėl ir vėl. Šiemet tiksliai turbūt nepasitvirtino nė viena garsiai svarstyta prognozė, o nugalėtojų trejetukas, užlipęs ant finalinės renginio scenos, atspindi vienų sportininkų džiaugsmą, kitų – sugriuvusius lūkesčius. Ralyje nugalėjo Vaidoto ir Žygimanto Augusto Žalų ekipažas.
2016-08-15

Pirmoji „300 Lakes Rally“ diena paženklinta paradimais

Renaldas Gabartas / N40 vyrų autoklubas Penktadienį pavakare startavusiame „300 ežerų ralyje“ favoritai su kaupu atseikėjo įspūdingų reginių į Zarasų kraštą atvykusiems žiūrovams, tačiau kai kurie ekipažai už ovacijas sumokėjo pasiutusiai didelę kainą. „N40-Egzotika“ komandos lyderis Janis Vorobjovs po skrydžio nuo tramplino legendiniame „Gražutės“ vieškelyje savojo „Mitsubishi Mirage“ nosimi taip rėžėsi į žemę, kad iš bolido radiatoriaus liko tik pavadinimas.
2016-08-13

Po pirmosios „300 Lakes Rally“ dienos lyderiu tapo Martynas Samsonas

„300 Lakes Rally“ kvalifikacijoje užsibrėžę būti pirmais, Martyno Samsono ir Mindaugo Varžos ekipažas savo tikslą šiandien įgyvendino. Po nelengvos dienos jie pirmauja prieš Vaidoto ir Žygimanto Žalų ekipažą devyniolikos sekundžių skirtumu. Dar dvidešimt vieną sekundę atsilieka trečią vietą užėmęs Deivido Jociaus ir Donato Zvicevičiaus ekipažas. Šią poziciją Deividas pasiekė apgadintu automobiliu.
2016-08-13

„300 Lakes Rally“ kvalifikaciją laimėjo Martynas Samsonas

Šiandien Zarasuose prasidėjo vienas didžiausių Lietuvos festivalių - „300 Lakes Rally“. Stipriausi ekipažai varžėsi kvalifikacijoje, po kurios dešimt greičiausiųjų rinkosi savo starto pozicijas. Kvalifikacijoje nugalėjęs Martynas Samsonas pasirinko 7 vietą. Užlipęs ant scenos pagrindinėje aikštėje, apie savo pirmąją nedidelę pergalę ralio įžangoje, Martynas sakė: „Važiuosiu taip pat greitai ir ralyje. Tikiu, kad nugalėsiu.
2016-08-12

Karolio Raišio oranžinio BMW M3 ralyje nebus, žiūrovai išvys atsinaujinusį ekipažą

Penktadienį startuoja penktas Lietuvos ralio čempionato etapas „300 Lakes Rally“ Zarasuose.  Šis ralis jau tapęs visų lenktynininkų vasaros tradicija ir būtent šiame etape galima pamatyti daugiausiai startuojančių čempionato dalyvių. Ne išimtis ir 2WD įskaitos čempionas Karolis Raišys, kuris varžybose startuos atsinaujinusioje komandoje – su kitu, bet puikiai pažįstamu šturmanu ir klasikinių automobilių dalinimosi platformą „Strada“ pristatančiu nauju BMW M3 dizainu.
2016-08-11

Estas Kaspar Koitla : „Sugrįžtu atgauti sportinę formą“

Paklausus „300 Lakes Rally“ dalyvių apie jų ambicijas šiame ralyje, daugelis neslepia nusiteikę kovoti dėl trijų aukščiausių vietų. Visgi, jei pasižiūrėjus į sportininkų pelnytus titulus, į akis iškart krenta Estijos sportininkas Kaspar Koitla, kuris, nors ir turėdamas metų pertrauką tarp ralių, žada atkakliai pakovoti jau šiek tiek pažįstamuose keliuose.
2016-08-11

Dominykas Butvilas dėl techninių gedimų traukiasi iš „300 Lakes Rally“ kovos

Dar šią savaitę visus Lietuvos ralio gerbėjus Dominykas Butvilas nudžiugino naujiena apie būsimą startą Zarasų krašte vyksiančiame „300 Lakes Rally“. Vis dėlto, naujas automobilis iškrėtė sportininkui staigmeną ir po ilgų svarstymų D.Butvilo ir R.Vaitkevičiaus priimtas sprendimas nestartuoti viename populiariausių Lietuvos ralio varžybų. „Kai turime gerų naujienų – džiugiai dalinamės jomis, bet ir blogų nuslėpti negalime.
2016-08-11

Rolandas Murakas : „Jeigu nesiruoši pergalei, tu jau pralaimėjai“

Paklausus „300 Lakes Rally“ dalyvių apie jų ambicijas šiame ralyje, daugelis neslepia nusiteikę kovoti dėl trijų aukščiausių vietų. Tad panašu, kova šiais metais bus nepaprasta. Geriausi Lietuvos ir užsienio sportininkai jau tuoj susitiks Zarasuose susipažinti su trasomis. Apie tai, kodėl pasirinko trijų šalių ralio festivalį, nors Estijoje tuo metu vyksta kitos svarbios lenktynės bei apie „300 Lakes Rally“ patirtį ir tikslus pasakoja jaunas Estijos  lenktynininkas Rolandas Murakas.
2016-08-10

Dominykas Butvilas po metų pertraukos sugrįžta į Lietuvos ralio trasas

Jau šį savaitgalį ežerų krašto kelius skros greičiausi Lietuvos ir užsienio šalių ralio lenktynininkai – „300 Lakes Rally“ jau čia pat. Be gausybės užsienio svečių iš tolimų kraštų, Lietuvos ralio fanai trasoje išvys jau metus nematytą 2012 ir 2013 metų Lietuvos ralio čempionų Dominyko Butvilo ir Renato Vaitkevičiaus ekipažą. 2015 metais D.Butvilas varžėsi Europos Ralio čempionate ir iškovojo 3-ąją poziciją ERC2 klasėje bei 7-ąją poziciją bendroje ERC čempionato įskaitoje.
2016-08-09
REKLAMA
REKLAMA

Martynas Samuitis : „Skaudžiausia patirtis - čia nevažiuoti“

Šiais metais pasižymintis rekordiniu čia atstovaujamu valstybių skaičiumi, tradicinis trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally“ Zarasuose prasidės jau šį savaitgalį. Prieš tai, organizatorius paprašė sportininkų pasidalinti savo istorijomis apie prietarus, nutikimus ralyje bei paprognozuoti nugalėtojus. Šiandien pateikiame įvairių metų Šiaurės Europos bei Lietuvos Ralio Čempiono, Latvijos vicečempiono bei Lietuvos Automobilių Sporto Meistro, Martyno Samuičio interviu.
2016-08-08

„300 Lakes Rally“ saugos automobiliais taps „Toyota“ markės modeliai

Automobiliai „Toyota“, ne kartą įrodę savo patikimumą, šiemet gavo garbingą oficialaus „300 LAKES RALLY 2016“ automobilio statusą. „300 Lakes Rally“ gausiausias šių metų čempionato etapas tradiciškai sutraukia į ralio regioną didelius žiūrovų kiekius, todėl ypatingai svarbu užtikrinti žiūrovų saugumą. Dėl patikimumo, ištvermės ir kokybės „Toyota“ šeimos automobiliams patikėtas atsakingas saugos kanalo suformavimo darbas.
2016-08-08

Organizatoriai kviečia į galbūt paskutinį „300 Lakes Rally“ festivalį šiame regione

Prieš daugiau nei septynerius  metus į vieną organizatorių komandą susibūrę ralio bendruomenės bendraminčiai pasiryžo padaryti tokį Lietuvos Ralio Čempionato etapą, kuris taptų mėgstamiausiu ir žiūrovams, ir sportininkams. Bėgant metams, organizatorių ambicijos ir profesionalumas augo ir šiandien „300 Lakes Rally“ yra ne įprastinis ralio renginys, o vienas didžiausiu Lietuvos, Latvijos bei Baltarusijos vasaros festivalių.
2016-08-05

Giedrius Notkus : „Skridau ten, kur kiti važiuoja“

Jau netrukus, Žolinių savaitgalį, prasidės tradicinis trijų šalių ralio festivalis – „300 Lakes Rally“. Ralis pasižymi dideliu ir įvairiu dalyvių skaičiumi. Organizatorius paprašė sportininkų pasidalinti savo istorijomis apie prietarus, nutikimus ralyje bei paprognozuoti nugalėtojus. Šiandien pateikiame vieno linksmiausių, tačiau pasirodo ir vieno prietaringiausių Lietuvos Ralio Čempionato dalyvių – Giedriaus Notkaus - atsakymus.
2016-08-04

„300 Lakes Rally“ starto sąrašas - gausiausias šių metų Lietuvos ralio čempionate

Nedrąsios organizatorių prognozės pasitvirtino su kaupu – Zarasuose Žolinių savaitgalį vyksiančiame „300 Lakes Rally” festivalyje dalyvaus vienuolikos šalių atstovai. Jei toks šalių skaičius bus suskaičiuotas ir lenktynių dieną prie starto linijos, tai taps oficialiu, „Factum”agentūros patvirtintu Lietuvos rekordu.
2016-08-03

„FIA European Rally Trophy“ jau Lietuvoje

„FIA European Rally Trophy“ (FIA ERT) – Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) inicijuota Europos varžybų serija, vykstanti aštuoniuose Europos regionuose. Šiais metais du iš penkių Baltijos regiono – „FIA Baltic Rally Trophy“ (FIA BRT) etapų vyks  Lietuvoje – „300 Lakes Rally“ bei „Rally Elektrėnai 2016“ metu.
2016-07-29

„300 Lakes Rally“ ralyje dalyvaus lenktynininkas iš Saudo Arabijos

Šiais metais aukščiausia Lietuvoje ralio lyga – Lietuvos Ralio Čempionatas (LRČ) negali pasigirti etapų, kuriuose sportininkai renka įskaitinius taškus, gausa. Žiemą dėl pernelyg šilto oro neįvyko net du, pirmasis vyko Latvijoje, o vasaros ralių kulminacija taps tradicinis trijų šalių ralio festivalis – „300 Lakes Rally“. Jam artėjant, Lietuvos ir užsienio dalyviai turi laiko ne tik pasiruošti, bet ir pasidalinti savo nuoširdžiais atsakymais į organizatoriaus pateiktus klausimus.
2016-07-29

Vaidotas Žala : „300 Lakes Rally“ - tai lietuviškas WRC

Šiais metais aukščiausia Lietuvoje ralio lyga – Lietuvos Ralio Čempionatas (LRČ) negali pasigirti etapų, kuriuose sportininkai renka įskaitinius taškus, gausa. Žiemą dėl pernelyg šilto oro neįvyko net du, pirmasis vyko Latvijoje, o vasaros ralių kulminacija taps tradicinis trijų šalių ralio festivalis – „300 Lakes Rally“. Jam artėjant, Lietuvos ir užsienio dalyviai turi laiko ne tik pasiruošti, bet ir pasidalinti savo nuoširdžiais atsakymais į organizatoriaus pateiktus klausimus.
2016-07-21

„300 Lakes Rally“ dalyvaus devynių valstybių atstovai

Iki trijų šalių ralio festivalio „300 Lakes Rally“ likus nepilnam mėnesiui, šios šventės dalyvių nacionalinių vėliavų spalvų vis gausėja. Panašu, kad sportininkų atstovaujamų užsienio valstybių skaičius šiais metais bus rekordinis „300 Lakes Rally“ istorijoje. Šiuo metu dalyvavimą yra patvirtinę dalyviai iš devynių šalių – daugiau nei bet kuriais iki šiol buvusiais metais. Iki paraiškų pridavimo termino liko 15 dienų, tad išlieka galimybė, kad šalių sąrašas dar didės.
2016-07-15

Lietuvos ralis skaitmenizuojasi

Lietuvos automobilių ralio sezonas šiemet prasidėjo neįprastai vėlai. Dėl nepakankamai šaltos žiemos neįvyko jo žieminė dalis, taigi, sezonas sutrumpėjo iki penkių vasaros bei rudens etapų. Pirmasis sezono išbandymas – „Rally Talsi“ įvyko Latvijoje, o prieš tris savaites Žemaitijos žvyrkeliais praūžė antrasis etapas. Pastarieji tapo ypatingai svarbūs ne tik sportininkams bei žiūrovams bet ir Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) ralio komitetui.
2016-07-11

Lietuvos respublikos premjeras globos „300 Lakes Rally“

Septintus metus vykstantis ir jau ne vieną apdovanojimą pelnęs, trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally“ šiemet sulaukė ir Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus įvertinimo. Džiaugdamasis tuo, kad festivalis į vieną gražią šventę apjungia tris kaimynines šalis, Premjeras paskyrė jam savo asmeninę globą.
2016-07-08

„300 Lakes Rally“ tęsia netradicinių fotosesijų tradiciją

Nuo pat savo pirmojo trijų šalių festivalio 2010 metais, „300 Lakes Rally” pasirinko būti vasariškai linksmu, žaismingu ir netradiciniu ralio renginiu. Išradingumas bei humoras atsispindi ir festivalio fotosesijose, kuriose jau dalyvavo ir Lietuvos ralio sportininkai – Vytautas Švedas, Regimantas Dermantas, Iveta Slaboševičiūtė, Kęstutis Būzius. Fotosesijų herojai, jau įprasta, keliauja Zarasų apylinkėmis įvairiausiais būdais – valtimis, pėsčiomis, jachtomis.
2016-07-03

Tris šalis suvienijęs „300 Lakes Rally“ ir vėl nustebins inovacijomis

Pelnęs ne vieną apdovanojimą už inovacijas ir sėkmę, trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally“ tęsia savo vystymąsi ir 2016 metais. Tradiciškai šis įspūdingas vasaros renginys  Zarasų rajono ir Visagino savivaldybių pašonėje susitinkančias tris valstybes – Latviją, Baltarusiją bei Lietuvą –  sujungia jau nuo 2010 metų. Šalys čia „susitinka“ geografine prasme, todėl turi tuos pačius interesus vystant regiono sporto turizmą, verslą bei įvaizdį.
2016-06-15

„300 Lakes Rally“. Nematoma lenktynių virtuvės dalis

Dulkėtomis trasomis su tramplinais skriejantys greiti sportiniai automobiliai, kovingai nusiteikę lenktynininkai, adrenalinas ir geros emocijos – tai tik dalis įspūdžių, kuriais jau šeštus metus iš eilės tūkstančius aistruolių apdovanojo Zarasuose vykstanti viena didžiausių ralio švenčių metuose – „300 Lakes Rally 2015“. Vis dėlto retas įsivaizduoja, kas tuo metu vyko varžybų užkulisiuose. Šiemet čia veiksmo būta kaip niekada daug.
2015-08-14

„300 Lakes Rally“. Nematoma lenktynių virtuvės dalis

Dulkėtomis trasomis su tramplinais skriejantys greiti sportiniai automobiliai, kovingai nusiteikę lenktynininkai, adrenalinas ir geros emocijos – tai tik dalis įspūdžių, kuriais jau šeštus metus iš eilės tūkstančius aistruolių apdovanojo Zarasuose vykstanti viena didžiausių ralio švenčių metuose – „300 Lakes Rally 2015“. Vis dėlto retas įsivaizduoja, kas tuo metu vyko varžybų užkulisiuose. Šiemet čia veiksmo būta kaip niekada daug.
2015-08-14

„300 Lakes Rally 2015“ nugalėtojų taurė iškeliauja į Estiją

Netikėtumų kupiną ir vasaros karščiu bei dulkėmis dvi dienas alsavusį „300 Lakes Rally“ laimėjo svečiai iš Estijos – Siim Plangi ir Marek Sarapuu. Pirmą kartą Zarasų ir Visagino apylinkėse viešėjęs ekipažas su savuoju „Mitsubishi Lancer Evo X“ automobiliu į vienvaldžius lyderius išsiveržė iškart po varžybų starto ir šios pozicijos neužleido iki pat finišo.
2015-08-10

Greta Germanavičiūtė: tai buvo ilgiausios dešimt minučių mano karjeroje

 Po pirmosios „300 Lakes Rally“ dienos devintoje bendros įskaitos vietoje žengia Benedikto Vanago ir Gretos Germanavičiūtės ekipažas. „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komanda sėkmingai rinko kilometrus ir jau įveikė keturis greičio ruožus. Kintanti kelio danga, tramplinai bei aštrūs posūkiai juodam „Subaru WRC“ bolidui didesnių problemų nesukėlė. Bet dulkės, startuojantiems ne pirmiems, greitį įtakojo net labiausiai patyrusiems lenktynininkams.
2015-08-08

Zarasus drebinančiame „300 Lakes Rally“ didėja intriga

 Tikrą lietuvišką vasarą į Zarasų ir Visagino apylinkes sugrąžinęs „300 ežerų ralis“ artėja finišo link. Dulkės, karštis ir techniški greičio ruožai iš lenktynininkų reikalauja ypatingos koncentracijos, o už klaidas be gailesčio baudžia. Po aštuonių greičio ruožų lyderių trejetas išlieka tas pats, tik išsidėstė kitokia tvarka – pirmauja estas Siim Plangi. Jam įkandin seka Vaidotas Žala ir latvis Janis Vorobjovs.
2015-08-08

Vasaros karščiai pakeitė „300 Lakes Rally“ ralio programą

 Šeštus metus iš eilės Zarasuose vykstančio "300 ežerų ralio" organizatoriai dėl įsivyravusių karščių priversti koreguoti varžybų planą. Atsižvelgiant į oro sąlygas ir lenktynininkų pageidavimus, nuspręsta leisti ekipažams antrą ralio dieną startuoti kas dvi minutes, kad sportininkai išvengtų kylančių dulkių. Dėl to teko atšaukti dešimtąjį greičio ruožą "SB lizingas". Iš viso šių metų "300 Lakes Rally" ralio trasa Zarasų ir Visagino apylinkėmis turėjo nusidriekti 142,15 km.
2015-08-08

„300 Lakes Rally“ pirmauja svečiai iš kaimyninių Baltijos šalių

Zarasų ir Visagino apylinkėse vykstančiame „300 ežerų ralyje“ lyderių pozicijas tvirtai saugo Estijos bei Latvijos atstovai. Pirmus keturis greičio ruožus greičiausiai įveikė kvalifikacijos nugalėtojai Siim Plangi ir Marek Sarapuu. Antri žengia Janis Vorobjovs ir Andris Malnieks. Greičiausi iš mūsų šalies lenktynininkų – broliai Vaidotas ir Žygimantas Žalos.
2015-08-07

Prieš „300 Lakes Rally“ startą – skirtingos greičiausių ekipažų taktikos

Likus vos porai valandų iki pirmojo „300 ežerų ralio“ greičio ruožo pradžios, varžybų išvakarėse vykusios kvalifikacijos lyderiai artėjančiam startui rengiasi vadovaudamiesi priešingomis strategijomis. Vieni renkasi švaresnę kelio dangą, kiti – tikisi geresnio matomumo. Kvalifikacinį greičio ruožą laimėjęs, bet dešimtą starto poziciją pasirinkęs svečias iš Estijos Siim Plangi pripažįsta, kad priimti tokį strategišką sprendimą buvę nelengva: „Rinkomės tarp dulkių ir prasto sukibimo su keliu.
2015-08-07

Broliai Hollands „300 Lakes Rally“ važiuos dėl Lietuvos vaikų širdies

Broliai lenktynininkai – Drew ir Michael Hollands iš Jungtinės Karalystės – šį savaitgalį Zarasuose vyksiančiame „300 Lakes Rally“ dalyvaus su gražia misija. Jie dulkėtais Zarasų ir Visagino keliais  važiuos ragindami aukoti Vaiko širdies asociacijos veiklai.
2015-08-05

Kas laimės „300 Lakes Rally“?

Laukiamiausio vasaros ralio – „300 Lakes Rally“, vyksiančio rugpjūčio 7–8 dienomis, dalyvių sąrašas – aiškus. Pasak ralio organizatorių, kova dėl greičiausiųjų vardo yra neprognozuojama. Dalyvių sąraše puikuojasi net 84 ekipažai iš 10 valstybių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Didžios Britanijos, Švedijos, Vokietijos. Pirmuoju startiniu numeriu pažymėtas bus Vytauto Švedo bei Žilvino Sakalausko ekipažas.
2015-07-28

To dar nebuvo: svečiai iš Vokietijos „300 Lakes Rally“ trasas šturmuos „Trabantu“

Likus vos dviem savaitėms iki didžiausio vasariško ralio starto Zarasuose, jo dalyvių sąrašas kasdien vis sparčiau ilgėja. Čia puikuojasi ne tik daugeliui gerai pažįstami ekipažai bei automobiliai, bet ir iki šiol Lietuvoje nematyti egzotiški egzemplioriai. Vienas tokių – anuometinės Rytų Vokietijos pasididžiavimu laikytas „Trabant“. Pierre Roemer ir Moriz Falk ekipažas rugpjūčio 6-8 dienomis Zarasų apylinkėse debiutuos „IFA Trabant 601 RS ITRM“ automobiliu.
2015-07-23

„Rally taxi" – išskirtinė pramoga ralio entuziastams

Artėjant smagiausiai vasaros ralio šventei, „300 Lakes rally" organizatoriai pažeria dar daugiau staigmenų. Pirmą kartą ralio entuziastams organizuojama išskirtinė pramoga – „Rally taxi". „300 Lakes Rally“ žiūrovai turės unikalią galimybę tapti ralio čempionų šturmanais ir pajusti, ką reiškia skrieti sportiniu automobiliu Zarasuose esančiu greičio ruožu.
2015-07-16

„300 Lakes rally“ debiutuos broliai lenktynininkai iš Jungtinės Karalystės

Nors iki ralio šventės pradžios Zarasuose liko dar mėnesis, organizatoriai atskleidžia, jog šiemet lenktynėse dalyvauti panoro nemažai ekipažų iš užsienio šalių. Norą į lenktynes atvykti jau pareiškė automobilių sporto entuziastai iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Švedijos ir Jungtinės Karalystės.
2015-07-10

Lietuvos ralio meistrai nekantrauja sugrįžti į „300 Lakes Rally“ trasas

Likus mėnesiui iki rugpjūčio 7-8 dienomis vyksiančio „300 ežerų ralio“ būsimieji dalyviai jau skaičiuoja iki starto likusias dienas. Pajėgiausi Lietuvos bei kaimyninių šalių lenktynininkai demonstruoja ypatingas simpatijas šiam renginiui ir pripažįsta, kad unikalią atmosferą čia kaskart užtikrina į Zarasų apylinkes itin gausiai susirenkantys žiūrovai. „300 ežerų ralis“ – vienas iš tų, į kurį visada norisi grįžti. Ten mes važiuojame su didele šypsena ir dažniausiai grįžtame su ja.
2015-07-07

Lietuvos ralio meistrai nekantrauja sugrįžti į „300 Lakes Rally“ trasas

 Likus mėnesiui iki rugpjūčio 7-8 dienomis vyksiančio „300 ežerų ralio“ būsimieji dalyviai jau skaičiuoja iki starto likusias dienas. Pajėgiausi Lietuvos bei kaimyninių šalių lenktynininkai demonstruoja ypatingas simpatijas šiam renginiui ir pripažįsta, kad unikalią atmosferą čia kaskart užtikrina į Zarasų apylinkes itin gausiai susirenkantys žiūrovai. „300 ežerų ralis“ – vienas iš tų, į kurį visada norisi grįžti. Ten mes važiuojame su didele šypsena ir dažniausiai grįžtame su ja.
2015-07-03

Iki tradicinio vasaros ralio „300 Lakes Rally“ liko mėnuo

Likus kiek daugiau nei vienam mėnesiui iki vieno iš populiariausių Lietuvos renginių – tradicinio vasaros ralio – „300 Lakes Rally“ organizatoriai paskelbė dalyvių registraciją. Tuo pačiu organizatoriai ragina žiūrovus pasižymėti rugpjūčio 7–8 dienas savo kalendoriuose ir praleisti geriausią vasaros savaitgalį gamtoje. Jau po mėnesio Zarasų regione suriaumos galingų lenktyninių automobilių varikliai, o vasaros greičio fiestos stebėti susirinks minios žiūrovų.
2015-07-02

Lietuvos lenktynininkai savo keturis ratus keičia į du

Gerai žinomi Lietuvos lenktynininkai priėmė „300 Lakes Rally“ organizatorių iššūkį. Jie savo ratus iškeis į riedžius ir sudalyvaus gegužės 23 dieną pirmą kartą šalyje vyksiančioje riedutininkams skirtoje šventė „Riedantis Vilnius“. Į Vingio parką bus sukviesti riedučių sporto profesionalai ir mėgėjai, kurie kartu paskelbs riedučių sporto vasaros sezono pradžią.
2015-05-18

„300 Lakes Rally“ trasos dalis virto pratybų poligonu

Greičiausi Lietuvos ralio pilotai savaitgalį praleido treniruočių režimu. Zarasų rajone surengta testų diena, per kurią lenktynininkai išmėgino savo techniką prieš artimiausius vasaros sezono startus. Pirmasis iš jų – jau šį savaitgalį Latvijoje vyksiantis „Rally Talsi 2015“. Bandymų trasai pasirinkti žvyrkeliai Salako miestelio apylinkėse, pasižymintys itin sudėtinga konfigūracija.
2015-05-11

„300 Lakes Rally” varžybose vėl kviečiami lenktyniauti „LADA VFTS CUP“ dalyviai

Didžiausia vasaros ralio švente tituluojamos „300 Lakes Rally“ varžybos šiemet rugpjūčio 6-8 dienomis vėl džiugins automobilių sporto gerbėjus. Šiemet varžybų organizatoriai planuoja dalyviams pateikti apie 140 kilometrų ypatingų greičio ruožų. „LADA VFTS Cup“ – unikali, tapusi tradicine, įskaita, pradėta rengti dar 2013-aisiais metais.
2015-02-13

„300 Lakes Rally“ varžybose vėl kviečiami lenktyniauti LADA VFTS CUP dalyviai

Didžiausia vasaros ralio švente tituluojamos „300 Lakes Rally“ varžybos šiemet rugpjūčio 6–8 dienomis vėl džiugins automobilių sporto gerbėjus. Šiemet varžybų organizatoriai planuoja dalyviams pateikti apie 140 kilometrų ypatingų greičio ruožų, teigiama pranešime spaudai. „LADA VFTS Cup“ – unikali, tapusi tradicine, įskaita, pradėta rengti dar 2013-aisiais metais.
2015-02-13

„300 Lakes Rally“ nugalėtojų taurė keliauja į Latviją

Šeštadienio vakarą greičio ruožu Zaraso saloje vainikuotos 2014-ųjų metų „300 Lakes Rally“ varžybos. Jose triumfavo svečių iš Latvijos Janio Vorobjovo ir Andrio Malnieko tandemas. Paskutinis greičio ruožas – paralelinės lenktynės Zaraso saloje lyderių rikiuotėje pokyčių neatnešė. Absoliučiu ralio nugalėtoju tapo Janis Vorobjovs. Nuo lyderio 55,19 sek. atsiliko ir antrosios vietos taurę bendroje įskaitoje iškovojo Martynas Samuitis su Ramūnu Šaučikovu.
2014-08-10

„300 Lakes Rally“ lyderių kova keliasi į antrą dieną

Didžiausiose šių metų automobilių lenktynėse Zarasuose startavę daugiau kaip šimtas ekipažų patyrė ir šilto, ir šalto. Penktadienio popietę plieskusią saulę netrukus pakeitė galinga liūtis, vieniems sportininkams padėjusi išvengti dulkių, kitiems – nulėmusi avarijas ir ralio baigtį anksčiau laiko.
2014-08-09

„300 ežerų“ ralyje pirmasis iš lietuvių startuos V. Švedas

 Zarasų miestas ir apylinkės jau šurmuliuoja ralio ritmu. Penktadienio popietę čia startuoja didžiausia šalyje automobilių sporto šventė „300 Lakes Rally 2014“. Lenktynininkai susipažino su jų laukiančia trasa, o būsimieji ralio lyderiai tarpusavio jėgas išmėgino pirmąkart surengtame kvalifikaciniame greičio ruože. Kauniečių Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko tandemas įžanginėje ralio dalyje pademonstravo geriausią rezultatą tarp Lietuvos sportininkų, tačiau nežymiai, vos 0,18 sek.
2014-08-08

V. Žala ralio paslapčių mokėsi iš estų lenktynininko E. Kauro

 Artėjant vienoms svarbiausių Lietuvos ralio čempionato varžybų “300 Lakes Rally” Zarasuose, lenktynininkai intensyviai ruošiasi ir testuoja automobilius. “Trygg Racing” komandos pilotas Vaidotas Žala pasiruošti šiam iššūkiui surengė dviejų dienų treniruotę su Estijos ralio čempionu Egon Kaur. Lenktynininkas V.Žala neslėpė, kad sudėtingas ralis Norvegijoje ekipažui padėjo apsispręsti, kur toliau sutelkti dėmesį ir tobulėti. „Supratau, kad vienas lauke - ne karys.
2014-08-05

Benediktas Vanagas startuoja „300 Lakes Rally“

Šį savaitgalį, Zarasuose startuos žiūrovų ir sportininkų laukiamiausias vasaros ralis – „300 Lakes Rally 2014″. Dviejų dienų varžybose dalyvaus gausus būrys lenktynininkų iš Lietuvos ir užsienio valstybių. Ketvirtajame Lietuvos automobilių ralio čempionato etape ralio gerbėjai galės išvysti  „Subaru Impreza WRC“ bolidą. Unikalų bolidą pilotuos „General Financing – STIHL“ komandos lenktynininkas Benediktas Vanagas, jam talkins šturmanė Greta Germanavičiūtė.
2014-08-05

B. Vanagas startuoja „300 Lakes Rally“

 Šį savaitgalį, Zarasuose startuos žiūrovų ir sportininkų laukiamiausias vasaros ralis – „300 Lakes Rally 2014″. Dviejų dienų varžybose dalyvaus gausus būrys lenktynininkų iš Lietuvos ir užsienio valstybių. Ketvirtajame Lietuvos automobilių ralio čempionato etape ralio gerbėjai galės išvysti „Subaru Impreza WRC“ bolidą. Unikalų bolidą pilotuos „General Financing – STIHL“ komandos lenktynininkas Benediktas Vanagas, jam talkins šturmanė Greta Germanavičiūtė.
2014-08-05

„300 Lakes Rally“ varžybose debiutuosiantis K. Calko: sunku būti automobilyje, kurį vairuoji ne tu

 Rugpjūčio 8-9 dienomis Zarasų apylinkėse vyksiančios "300 Lakes Rally" varžybos sulaukė gausaus dalyvių būrio. Ralyje dalyvaus ir garsus lenktynininkas iš Latvijos Konstantins Calko. Tiesa, šį kartą jis sės ne į vairuotojo, o į šturmano kėdę. Žiedinėse lenktynėse dalyvaujantis latvis Konstantins Calko "300 Lakes Rally" varžybose pirmą kartą savo gyvenime sės į šturmano kėdę. Lenktynininkas stenogramą skaitys kitam Latvijos atstovui - Sergejui Bleževičiui.
2014-08-04
Į viršų