300 ežerų ralis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „300 ežerų ralis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „300 ežerų ralis“.

„300 Lakes Rally“ varžybose vėl kviečiami lenktyniauti LADA VFTS CUP dalyviai

Didžiausia vasaros ralio švente tituluojamos „300 Lakes Rally“ varžybos šiemet rugpjūčio 6–8 dienomis vėl džiugins automobilių sporto gerbėjus. Šiemet varžybų organizatoriai planuoja dalyviams pateikti apie 140 kilometrų ypatingų greičio ruožų, teigiama pranešime spaudai. „LADA VFTS Cup“ – unikali, tapusi tradicine, įskaita, pradėta rengti dar 2013-aisiais metais.
2015-02-13

V. Švedas: jaučiame pasitikėjimą savo jėgomis

„300 ežerų“ ralį laimėję Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas („Mitsubishi Lancer Evo X R4“) tapo Lietuvos ralio čempionato lyderiais tiek 2-oje (N4 ir R4 klasių automobiliai), tiek AWD (visus varomuosius ratus turintys automobiliai) įskaitose, teigiama pranešime spaudai. „Juta Racing“ komandos ekipažas laimėjo pastaruosius tris Lietuvos ralio čempionato etapus („Vilnius“, „Saulė 777“ ir „300 ežerų“) ir toliau neketina mažinti tempo.
2013-08-20

„300 ežerų ralis”: plėtra ir naujas pavadinimas

Šiemet vienas didžiausių vasaros autosporto renginių „300 Lakes Rally“ („300 ežerų ralis“) išsiplės už Lietuvos ribų ir pasieks Latviją. Pirmą kartą šalies istorijoje ralis taps trijų šalių – Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos – čempionatų etapu.
2013-07-18

300 ežerų ralį antrą kartą laimėjo V. Švedas

Nuo pirmojo varžybų greičio ruožo pademonstravęs įspūdingą tempą ir išvengęs klaidų bei rimtesnių technikos gedimų visą lenktynių savaitgalį 300 ežerų ralį antrą kartą laimėjo Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko ekipažas. Įtampos kovoje dėl pirmosios vietos šiais metais nebuvo – antroje vietoje likęs Rokas Lipeikis nuo lyderio atsiliko net minute ir 19 sekundžių. Klausiamas apie tai, ar netrūko jam šių metų 300 ežerų ralyje intrigos V. Švedas sakė, kad varžybų baigtis visuomet neprognozuojama.
2011-08-14

300 ežerų ralis: po nesėkmingo šuolio 9-ajame greičio ruože šturmanas išvežtas į ligoninę

Sekmadienį, rugpjūčio 14 d. 300 ežerų ralyje devintajame greičio ruože, po nesėkmingo šuolo nuo didžiojo tamplino nesuvaldęs automobilio iš trasos išlėkė Tomo Biliaus vairuojamas „Honda Civic Type-R“. Automobilis buvo apgadintas taip, kad lenktynių ekipažas toliau tęsti negalėjo, taip pat praėjus keletui minučių po avarijos pablogėjo šturmano Vyčio Pauliukonio savijauta. Jis buvo išgabentas greitąja.
2011-08-14

Lietuvoje – naujo ralio automobilio debiutas

Artėjančiame „300 ežerų“ ralyje „Juta Racing“ komandai atstovaus trys ekipažai: Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas, Justas Vaitekūnas ir Paulius Beniušis bei Ignas Taletavičius ir Audrius Pivoras.
2011-08-12

Lietuvos automobilių ralio čempionate – D. Butvilo ir V. Švedo kova dėl aukso

Rytoj, po pusantro mėnesio pertraukos, pajėgiausi šalies lenktynininkai stos į kovą Zarasuose, kur šį  savaitgalį vyks V-asis Lietuvos automobilių ralio čempionato (LARČ) etapas – „300 ežerų“ ralis. Prie starto linijos išsirikiuos net 69 ekipažai iš 8-ių valstybių: ralio metu vyks ir Šiaurės Europos zonos (NEZ) bei Baltijos šalių ralio čempionatų etapų varžybos, teigiama pranešime spaudai.
2011-08-12

Sezonas, skirtas mokytis

Rugpjūčio 13-14 d. įvyksiančiame „300 ežerų“ ralyje 2010 m. Latvijos ralio čempionai 2WD grupės įskaitoje Rokas Kvaraciejus ir Marius Samuolis į trasą išvairuos „Mitsubishi Lancer Evo X“. Beje, Rokas Kvaraciejus 2010 m. dar nugalėjo Latvijos ralio čempionato jaunimo įskaitoje bei tapo jauniausiu čempionu Latvijos ralio istorijoje. Perspektyvus ralistas vairuotojo pažymėjimą gavo tik praėjusių metų rugpjūčio mėnesį, kai sukako 18 metų.
2011-08-09

Pirmąjį „300 ežerų ralį“ laimėjo V. Švedas su Ž. Sakalausku

Savaitgalį Zarasų apylinkėse pirmą kartą surengtą „300 ežerų ralį“ laimėjo Vytautas Švedas su šturmanu Žilvinu Sakalausku („Mitsubishi Lancer EVO IX“). Antrąją vietą užėmė prieš paskutinįjį greičio ruožą pirmavę Rokas Lipeikis ir Inga Lipeikytė („Mitsubishi Lancer EVO VIII“). Jie nuo nugalėtojų atsiliko tik 0,5 sek. Trečiąją vietą užėmė Dominykas Butvilas su Renatu Vaitkevičiumi („Mitsubishi Lancer EVO X“). Jie nugalėtojams pralaimėjo 16,5 sek.