100 m krūtine

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „100 m krūtine“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „100 m krūtine“.

R. Meilutytė su trečiiu rezultatu pateko į 100 m rungties krūtine finalą

Europos plaukimo čempionato trumpame (25 m ilgio) baseine moterų 100 m rungties krūtine šeštadienio vakarą pirmąjį pusfinalio plaukimą laimėjo Europos, pasaulio bei olimpinė čempionė 16-metė Rūta Meilutytė, kuri su trečiuoju rezultatu pateko tarp dešimties šios rungties finalo dalyvių. Lietuvos plaukikės rezultatas - 1 minutė 05,13 sekundės.
2013-12-14

Trečia likusi J. Hardy: R. Meilutytė man yra puikus pavyzdys

Pasaulio plaukimo čempionate Barselonoje trečia likusi Jungtinių Amerikos Valstijų sportininkė Jessica Hardy sako, kad nugalėtoja tapusi Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė yra puikus pavyzdys. J.Hardy per finalinį antradienio plaukimą iškovojo bronzą, o per pusfinalio plaukimą pirmadienį prarado pasaulio rekordininkės titulą – jį pagerino R. Meilutytė. „Rūta yra puiki varžovė ir nuostabus pavyzdys.
2013-07-31

Olimpinį auksą iškovojusi R. Meilutytė: per apdovanojimus linko kojos

Jauniausia visų laikų Lietuvos olimpietė Rūta Meilutytė pirmadienio vakarą privertė šokinėti iš džiaugsmo visą Lietuvą. Penkiolikmetė olimpinių žaidynių debiutantė 100 m plaukimo krūtine finale distanciją įveikė per 1 min. 05,47 sek. ir iškovojo Lietuvai pirmąjį aukso medalį. „Dar vis nesupratau kas atsitiko. Visos emocijos tiesiog suėjo į vieną, kojos linko, meldžiausi, kad nenukrisčiau“, – kalbėjo aukso medalį rankoje laikydama R. Meilutytė.