• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

 

Apie mus

 

Naujienų portalas tv3.lt yra antras skaitomiausias interneto žiniasklaidos puslapis Lietuvoje. Šiame portale sutelktas geriausias turinys, kuris įtraukia, operatyviai informuoja, padeda atrasti, kviečia dalintis, pramogauti ir bendrauti, o jį kasdien ruošia didesnė nei 40 profesionalų komanda. 

 

Kviečiame naujienų portale skaityti svarbiausias politikos ir aktualijų naujienas, gyvenimiškas istorijas ir patarimus, verslo ir sporto žinias, sužinoti, kas svarbaus ir mums reikšmingo įvyksta užsienyje, iš arčiau pamatyti garsenybių gyvenimus, o kartu pamatyti ir karščiausias bei įdomiausias vaizdo transliacijas bei kitokias video medžiagas. 

 

Tik naujienų portale tv3.lt vienoje vietoje rasite ne tik aktualų ir įdomų žurnalistų kuriamą turinį, bet ir visus TV3 skelbiamus Žinių reportažus, laidų iškarpas, „Power Hit Radio“ transliacijas. 

 

O jei naujienų turite Jūs, praneškite jas ir mums el. paštu: [email protected]

 

 

Apie „TV3 Grupę“ 

 

„TV3 Grupei“ Lietuvoje priklauso televizijos kanalai „TV3“, „TV6“, „TV8“ ir „TV3 Plus“, naujienų portalas tv3.lt, nemokama internetinė vaizdo platforma „TV3 Play“, radijo stotis „Power Hit Radio“, internetinė radijo stotis „PWR Gold“. Baltijos regione taip pat veikia „TV3 Grupei“ priklausanti naujos kartos televizija „Go3“, platų sporto šakų pasirinkimą siūlantys kanalai „Go3 Sport 1 “, „Go3 Sport 2“ ir „Go3 Sport Open“ bei populiarių filmų kanalas „Go3 Films“ 

 

 

 

Į viršų