Karštai su tv3.lt: Išskirtinis Gario Kasparovo interviu – kiek laiko truks karas ir ar po jo žlugs Putino režimas?

Užpuldamas Ukrainą, Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas nė nenutuokė, į kokį karą įsivels ne tik su ukrainiečiais, bet ir Vakarų pasauliu. Tačiau net ir patyręs fiasko žaibiškame kare, Rusijos diktatorius iš nasrų Ukrainos dar nepaleidžia.

Norintiems sutaupyti įvardijo, kada geriausia planuoti atostogas: „Tai pats pigiausias metas“

Artėjant atostogų metui Lietuvos gyventojai kelionių ir poilsio vietų žvalgosi ne tik užsienyje, bet ir savoje šalyje. Įsigyti pigiausią ir labiausiai tenkinantį variantą galima tik ganėtinai trumpą laiką, kurį TV3 laidoje „Karštai su tv3.lt“ įvardijo Rimvydas Širvinskas–Makalius. R. Širvinskas teigė, kad gerų variantų rasti tikrai įmanoma. „Jeigu mes nebijosime blogo oro, užsisakinėsime apgyvendinimą iš anksto – tikrai gausime.

Žinia planuojantiems atostogas Neringoje – mažės kai kurių paslaugų kainos: „negalime vaidinti Šveicarijos“

Pastaraisiais metais Lietuvos turizmo perlas Neringa tapo tikru turizmo deimantu. Dėl savo nuostabios gamtos, ramybės oazių ir, žinoma, labai didelių kainų. Tačiau vietos valdžia ir verslas žada, kad šiemet esą viskas bus kiek kitaip, nes prognozuojamas konkurencinis mūšis dėl turistų ir jų pinigų. Apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportažas.

Nenustebkite, jei šiemet Palangoje už šaltibarščius teks pakloti ir 8 eurus: „bus labai skanūs“

Sparčiai artėjant vasarai, pats metas išsiaiškinti, kiek reikės pakloti sutaupytų eurų, kad galėtumėte savaitę pagulėti prie Baltijos jūros. O gal už šiuos pinigus geriau mirkyti kojas Turkijos ar Ispanijos pliažuose, kur garantuotai geras oras ir „viskas įskaičiuota“ maisto ir gėrimų kalnai? Į šiuos klausimus pasistengė atsakyti vasaros pramogų sostinėje Palangoje apsilankę laidos „Karštai su tv3.lt“ žurnalistai. Palangoje – pats darbymetis.

Karštai su tv3.lt: kiek šiemet mokėsime už atostogas Lietuvoje?

Nors pavasaris netrukus pasibaigs, o tikros šilumos taip ir nesulaukėme, lietuviai šluoja atostogų pasiūlymus. Daugelis planuoja atsigriebti už pandemijos metus, tačiau nerimą kelia didžiulės kainos Lietuvos pajūryje.

Karo istorikas apie Rusiją: Putinas žmones jau eilę metų ruošė naujam „šventam karui”

Putino propaganda gegužės 9-ąją išnaudoja savo imperializmui skleisti ir pateisinti kitų šalių būsimas okupacijas. Esą jie gina savo istorines žemes, tačiau patys istoriją klastoja nė nedvejodami. Kokie tikrieji gegužės 9-osios mitai ir kiek rusai už pergalę prieš Hitlerį skolingi amerikiečiams, papasakojo laidoje „Karštai su tv3.lt“ kalbinti ekspertai.

Karštai su tv3.lt: ar ši gegužės 9-oji yra paskutinė Pergalės diena Putinui ir jo režimui?

Maskvoje įvyko Pergalės dienos paradas – Vladimiras Putinas sušoko šokį ant karo Ukrainoje aukų kaulų. Nors Putinas išdidžiai skelbia, kad Rusijos armija neva tęsia tas pačias II pasaulinio karo užduotis apginti Rusiją nuo įsivaizduojamų fašistų arba nacistų, o pergalę II Pasauliniame kare pristato, kaip Rusijos pergalę prieš nacizmą, bet kai kurie Rusijos karo nusikaltimai įvykdyti Ukrainoje pranoksta net nacių žiaurumus.

Prieš sovietinių paminklų griovimą pasisakantis Vytenis Andriukaitis: „Tegul jie desovietizuoja savo tėvus“

Artėjant gegužės 9-ajai Lietuva pradėjo valytis nuo sovietinių paminklų. Tačiau tai įpykdė nemažą dalį visuomenės, kurie teigia, kad taip išniekinamas kare galvas padėjusių karių atminimas. Prieš pasisako net ir tremtyje gimęs Vytenis Povilas Andriukaitis, raginantis vengti galimų provokacijų.
Į viršų