Zvonkus – apie lemtingą akimirką, kai Katažina ištarė „TAIP“: privertė ją raudonuoti

Į Deivydo Zvonkaus ir jo žmonos Katažinos Zvonkuvienės santykius dabar ne vienas žvelgia su lengvu pavydu ir vadina juos idealia pora. Visuomet puikiai nusiteikę ir pajuokauti nevengiantys dvynukų tėvai kartu jau daugybę metų, o jų ryšys užsimezgė taip, lyg kine – pora vienas kitam šiltus jausmus ėmė puoselėti TV3 laidoje „Chorų karai“.

Dabar, praėjus beveik 9 metams, kuriuos praleido kartu su Katažina, D. Zvonkus laidoje „Prieš srovę“ prabilo apie jų pažintį, sužadėtuves ir tai, kodėl Katažina jam – ideali moteris.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Zvonkus atskleidė, kaip pasipiršo Katažinai

„Vienas kitą matyti pradėjome „Chorų karuose“. Matėmės kiekvieną savaitę, ir labai gerai, nes pasibaigus projektui, aš kažkaip išdrįsau pakviesti ją atsigerti kavos. Tai tą kavą geriame iki šiol“, – su šypsena Vilijai Pilibaitytei-Miai pasakojo žinomas vyras.

D. Zvonkus atviravo, kad Katažinai jis pasipiršo po“ 2,5 metų draugystės – tai įvyko viename restorane, Trakuose. „Mes sėdėjome už stalo, aš atidariau dėžutę su žiedu ir išsiunčiau jai telefonu žinutę: „Būk mano žmona“. Ji į žinutę sureagavo per kelioliką sekundžių. Visa išraudo ir sutiko su mano pasiūlymu“, – prisiminimais dalijosi jis.

Laidos vedėjos Mios paklaustas, kaip reaguoja į liaudišką posakį „vedęs – tai nemiręs“, D. Zvonkus teigė, kad tokį pasakymą galima pakomentuoti įvairiai. 

Tai reiškia, kad gyvenimas pilnas pagundų ir kad turi galvoti galva. Jei vyras pats savo smegenyse dar yra laisvas, kažkur žvalgosi, gali netyčia įsimylėti kažką kitą. Bet taip yra tik todėl, kad jis sau tai leidžia. Jeigu sau neleidi, tai tu ir neatsidursi tokiose situacijose, kuriose įsimylėtum kažką iš šono“, – pastebi jis pridėdamas, kad su pagundomis iš tiesų tvarkytis nėra taip sunku.

„Mano žmona visiškai manęs neerzina jokiose gyvenimo situacijose. Aš su ja jau esu 8,5 metų ir dar nė karto nesuerzino“, – atviravo jis.

Tiesa, paklaustas, kiek moterų gyvenime turėjo, D. Zvonkus išliko paslaptingas: „O kiek yra daug? (juokiasi) Buvo tiek, kiek reikėjo. Be kiekvienos iš jų aš būčiau kitoks, negu dabar esu, tai visų jų reikėjo.“

REKLAMA

Vis dėlto gavęs klausimą, kiek jų iš tiesų mylėjo, Deivydas atsakė kiek tiksliau. „Jeigu su visom vaikystėm, kokie 5 kartai bus tikrai. Gal kažko neprisimenu, o gal kažkas yra ant ribos – nežinau, ar užskaityti, ar ne“, – šypsojosi jis.

Daugiau Deivydo ir Katažinos sužadėtuves pamatysite peržiūrėję šią laidos „Prieš srovę“ ištrauką.


Rašyti komentarą...
V
Viola
2020-04-19 17:06:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susierzint gal ir susierzina.bet kai myli ir gerbi vienas kita.tai ir susierzinimas kitoks.
Atsakyti
0

K
Kaimiete
2020-04-20 08:17:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mielieji,jei norit ir toliau issaugoti santuoka,baikit tuos viesus pasakojimus. Meile ir laime megsta tyla. Jei ir toliautaip pliurpsit-issiskirsit garantuotai.
Atsakyti
0

K
Kirpejas
2020-04-20 13:04:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt,į KIRPYKLĄ abiem laikas.Kur žiūri Vyriausybe,matyt,nori sugadinti su KAIMYNE santykius.Ataugo plaukai,o sakoma:ilgas plaukas,trumpas protas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų