Rašyti komentarą...
Afrikietis su juodiais paakiais
Afrikietis su juodiais paakiais
Ai, nk cia tokio 2 vaikai namie as medzioju pateles nu ir kas juk visko bum amstery ne to buvo.. svarbu, kad grybukai gerai kirstu tarp šaltu sienu ir ne miske, nors daug piktu zveru mus supa.. tai va taip yo
Ir man teko pakliūt į areštinę. Tai proga įvertinti savo gyvenimo kelią ir pasukti jį teisingesne kryptimi. O ne dekriminalizuoti kvaišalus.
Rinkitės gyvenimą.
Kiek atsiranda uztareju. Tokios pat
Kiek atsiranda uztareju. Tokios pat
kaip Ž.Diavara. Nepavyzdys visuomenei. Pavardes minimos kitose portaluose, bet ir nenustebau. Tu moteriskiu palaikymas- gedingas.
Siai narkotiku platintojai
Siai narkotiku platintojai
ir, manau, vartotojai, duoti per pinigine, kad atsimintu ilgai arba i kaliūze. Nevykele ir dar atsiranda uztareju. Geda tokiu klausytis.
@Siai narkotiku platintojai Sodint
Gal vienakart legalizuokit pijokai žoleles ir grybukus, o tas kabinejimasis prie žmonių nieko neduos.
@Legalizuokim Tai tada atsiras norinčių legalizuoti pro-s-tituciją, gėjų santuokas, įvaikinimą, paskui ir prie santuokų su vaikais pereisim, prie legalaus zoo se-kso ir visa kita. Gal jums paprasčiau šalį pakeisti, o ne šaliai įstatymus dėl jūsų?
čia ta kur verkė, kad grietinei nebeužteko pinigų. Dabar aišku dėl ko
Su jais aisku tokiais susikta grietinele
Samo smegenis ir pragertos. Samas ir Tyla sisteminiai klapčiukai. 80% tu šaumenu vartoja narkotikus.
Dabar jau nebegaus pinigu daugiau
Tai va kam jai pinigai, kokiai "kultūrai". Didžioji kultūros ir meno puoselėtoja. O kaip ten Tyla, Samas, amžinai biedni, mūsų visų pinigų kaulytojai? Žinom žinom

Skaitomiausios naujienos
Į viršų