Rašyti komentarą...
YRA TOKIŲ ,KURIEMS VISKAS NEGERAI.DŽIAUKIMĖS KĄ TURIM,LABIAU STENKIMĖS NORS DĖL SAVĘS,JEI NESUGIABATE DAUGIAU.
KAD BUVUSIOS NOMENKLATŪRO ,AR TARIAMI UŽSLAPTINTI KGB SERGA NOSTALGIJA,-JŲ TIESIOG NEBĖRA.O RAŠINĖJANTIS APIE BUVUSIUS ''gerus laikus''TAI GIRTUOKLIA,SUKČIAI,KALĖJIMO GYVENTOJAI IR JIEMS REIKIA DUOTI ATKIRTI- TIESIOG NORMALŪS LIETUVOS PILIEČIAITURI RAŠYTI, NE ŠMEIŠTI VALDŽIĄ AR KEIKTI NEAIŠKU DĖL KO LANSBERGĮ vieną ir kitą,o TIESIOG ANALIZUOTI KLAIDAS,RAGINTI EITI DIRBTI PAŠALPINIUS .IR UŽSIDIRBTI.ESU PENSININKĖ--DAR TAIP GERAI NEGYVENAU,KAIP DABAR. VISKO UŽTENKA,TURIU BUTĄ,DAUG DIRBAU,-PENSIJA GERA.VAISTAI NEMOKAMI,VAŽIUOJU BEVEIK NEMOKAMAI,MUZIEJAI NEMOKAMI. DŽIAUGIUOSI. MAŽIAU VERKIM.
Žmonės serga ne sovietine nostalgija,o prabėgusios jaunystės nostalgija.
Manau, kad "tą juodą neviltį, kai neteisybė, melas, smegenų plovimas ir patyčios sutrypia žmogiškumą, paverčia net šviesiausią sielą beasmeniu gyvuliu" atgijusi iš naujo pilnumoje. Kas gali paneigti? Viena "geriausia" partija, viena nuomonė per televiziją, viena galima nuomonė ir tt, ir pan... Žiauru. Kas gali paneigti, kad ne dėl „Suspardytos sielos skausmo“ išemigravo milijonas lietuvaičių iš laisvos Lietuvos?|
Kodėl 75 metams įslaptinti kgbistų sąrašai ? Matyt , yra ką slėpti.
@Pagalvokim nesijaudink. Svarbiausia, kad tie sąrašai reikalingoms valstybės tarnyboms yra žinomi. Tų sąrašų dalyviams pritaikyta dalinė liustracija- nustatyta nemažai veiklos apribojimų.
O kur degtinė prie šprotų ir daktariškos dešros?
Įdomu apie kokius čia piliečius sergančius nostalgija kalbama?Sena karta baigia išmirti ir jokiuose valdymo procesuose nedalyvauja,tik balsuoja rinkimų metu. Po 32m nepriklausomybės jau atėjo kita karta ,kuri nei matė nei ragavo ,tarybinės duonos, ir valdžioje jau buvusios nomenklatūros giminaičiai tai gal čia apie juos ir kalbam.Be to gal Kasčūnas su ašaromis akyse atsakys ,kodėl faktinis vadovas,kurį palaikė visa tauta nepriėmė desovietizacijos,liustracijos įstatymo , buvę kgbistai užslaptinti 75metams o buvę tardytojai ,prokurorai persekioję disidentus sau ramiai valgo nepriklausomybės vaisius,Dabar apgailėtina,kaui Čmilytė desovietizcija vadina tik tarybinių paminklų ,simbolių naikinima,matyt tėvui paminklą Šiauliuose statys.
Ir kiek su kgbistais susijusių atžalų yra Seime?
@ooo jet rimtai - liustracijos įstatymą sužlugdė Tautos pažangos vyrukai, kai įtraukė liustruoti eilinius partijos narius. Tada projektas virto pajuokos objektu. O paskui tauta prezidentu išrinko personą komandavusį kgb. Beje, visi kgb vadovaujantieji kadrai buvo liustruoti. Ir jie LT valdyme neturėjo reikšmės. Ją turėjo LKP člienai, virtę LDDP ir kitokiais -istais. Lavinkimės.
@O Člieną vis lavini?
Tas, kas jaučia nostalgiją tarybiniams laikams, tas ir kuria tokias ekspozicijas – tarybinis žmogus. Ne vienas jų dar ir gerai užsidirba, ir minta iš savo nostalgijos (prenumeruojami portalų autoriai nuolat šią temą eksploatuoja), nors apsimeta, kad tai kritika, o ne nostalgija
@Ona Kurie neprisitaikė---sedejo kalėjimuose.Tokių nelabai daug buvo.Kiti tyliai kentėjo.O dar kiti mums--prisitaikėliams---vadovavo ir įsakinėjo.
@Ona tai , pupyte Onute , , žydai daro renginius\parodas apie hitlerinį holokaustą ------ilgėdamiesi Hitlerio laikų ?Nostalgija fiureriui ?
Į viršų