Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Super graži pora.Svarbiausia ir graži ir labai protingai mąstanti Šeima.Sekmės ir Dievo palaimos...
Ar čia ta pati, ar jau kita žmona, kuri ne ES narė, ši moteris iš Namibijos. Kam moteriai taip kankintis dėl figūros, juk jos visai kita prigimtis, jos šalyje moterų figūros egzotiškai patrauklios, nereikia lauxyti prigimties . Kultūristas juk žinojo, kokios figūros žmoną pasirinko, o dabar moteriai teko tokie išbandymai, kita šalis, kultūra, kalba ir dar reikia alinti save dietomis. Ne be reikalo silpni vyrai renkasi sau į žmonas atsidavusias jiems, o ne savo poreikiams moteris.
Taigi jau nebe pirmą pas jį tamsiaodė, jei neklystu, anksčiau buvo atsivežęs gal iš Afrikos, vaikų prisigimdė ir paliko...taip, kad nieko teigiamo šiame vyruke aš neįžvelgiu...

Abu gražus,balti,ne indėnai,didžiuotis reikia,o ne į pasaulio kraštą pasiųsti
mane džiugina visos vyro ir moters meilės! Tai NORMALU!
Labai graži moteris. Jos veido bruožai, nosytė, šypsena... Vyras, kaip vyras. Sėkmės gyvenime ir amžinos meilės!
@. Skonio reikalas, man ji visai negraži. Bet svarbu, kad nuosavam vyrui patinka ir tinka,- tegu ilgai ir laimingai gyvena.
@. Trumpai . Tikrai ji labai daili , turinti gražių , egzotiškų bruožų , proto , žinių , šiltumo , moteriškumo , gerą , sakyčiau net rafinuotą skonį , savitą stilių..labai miela ir stilinga , kiek teko matyti įvairių moterų - tai Ilka vienintelė moteris , kokią mačiau, taip puikiai nešiojančią citrinas . Šaunuolė. Labai gerai jaučia , kas jai tinka , kas ne . Išties gražiai , pagarbiai bendraujanti - Ilka puiki moteris , net jei ir ne lietuvė. O svarbiausia jos vyrui gera ir graži. Labai graži šeimyna . Laimės Jums, mielieji ir toliau taip
Puiki šeima,malonu žiūrėt,klaust,sėkmės,Lietuva didžiuojasim,džiaugiasi,kai atvyksta tokie nuostabūs žmonės.
Kokia grazi ir sauni ir protinga ir idomi seiminele. Ilka ,tiesiog grazuolyte,jis irgi nuo jos neatsilieka. Sveiki ,domus ,tiesiog nuostabu matyti ir skaityti apie juos. Sekmes ir toliau jusu gyvenime.
Labiausiai įdomu su kokiais milteliais jis tą savo negrę išbalino?
@Man Su ukisku muilu,vatnike.
@... Iš kur žinai , megzta berete?
Ir kas? Koks senstelejes vokietis su 20 m jaunesne ukrainiete gali ir per antra pasimatyma i ZAKSa eit, mano virsininkas toks buvo, o toji 10 metu pragyveno Vokietijoj ne dienos nedirbus, vis neva sunu augina ir rupansi seimos gerove. Turi teise, gi ne per prievarta.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų