• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš kiek daugiau nei 3 metus grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius kartu su mylimąja Rūta tapo tėvais – porai gimė sūnelis Nojus. Kalbėdamas apie tėvystę, vyras prabilo apie sūnų, šeimos pagausėjimą ir tėtį, kurio neteko 2018-ųjų rudenį.

8

Prieš kiek daugiau nei 3 metus grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius kartu su mylimąja Rūta tapo tėvais – porai gimė sūnelis Nojus. Kalbėdamas apie tėvystę, vyras prabilo apie sūnų, šeimos pagausėjimą ir tėtį, kurio neteko 2018-ųjų rudenį.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Linas Vaitkevičius atvirai prabilo apie tėvystę, sunkumus bei a.a. savo tėtį Gintautą.

Pasak pašnekovo, Tėvo dienos šį sekmadienį neminės, nes su grupe „Žemaitukai“ turi pasirodymą. „Mes su kolega Ovidijumi dainuosime. Turime gražų jubiliejų, todėl tikėsiuosi kažkokios dovanėlės iš ryto ir tada paliksiu savo nuostabią šeimą. Gal pirmadienį tada pasidarysime bendrą ekskursiją“, – kalbėjo jis.

Tęsdamas pokalbį apie tėvystę, Linas atskleidė, su kokiais iššūkiais susidūrė, kai tapo tėčiu: „Sunkumų nebuvo labai daug, nes labai fainas mūsų vaikutis ir mielas. Iki metų jis buvo neramesnis naktimis, o paskui viskas – nebebuvo su juo problemų. Sunkumai tokie – kad reikėjo apversti absoliučiai savo laisvalaikį, gyvenimo būdą, mėgdavome spontaniškai keliauti. Visą tai reikėjo apsimažinti.“

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, dabar L. Vaitkevičius tikina, kad nėra jokių sunkumų auginti sūnų. „Dabar jam virš 3 metukų. Atsirado visiška laisvė. Esame labai laimingi. Viską pats pasidaro. Pats įlipa į mašiną ir atsisėdą į kėdutę. Viskas šimtą kartų lengviau. Dabar galime viskuo mėgautis“, – džiaugėsi vyras.

REKLAMA

Pasiteiravus, ką jam reiškia žodis „tėtis“, dainininkas nė kiek nedvejodamas atsakė: „Pirma mintis – pilnatvė namuose. Jeigu ištrinčiau vaiką iš istorijos, tuomet viskas atrodytų beprasmiška, tuščia ir nelabai net įdomu. O dabar jis visada laukia, esi atsakingas už jį.“

Dabar Linas savo gyvenimo neįsivaizduoja be sūnaus, tačiau mažasis Nojus taip ir nespėjo susipažinti su savo seneliu Gintautu,

„Mano tėtis buvo labai diplomatiškas žmogus. Mandagus. Nuo mažų dienų aš buvau išmokintas sveikintis parduotuvėje. Šis mane labai imponuoja ir skatinu savo vaikutį, kad jis būtų mandagus. Vėlesniame laikotarpyje aš su savo tėčiu jau dirbau. Jis mane išmokino skaičiuoti pinigus. Jeigu darbe netyčia davė per daug pinigų, tuomet reikia būtinai grąžinti juos, nes egzistuoja karma. Mes labai tikime tuo, kad gali lazda atsisukti“, – apie išmoktas tėčio pamokas sakė Linas.

REKLAMA
REKLAMA

Tęsdamas pokalbį apie savo mirusį tėtį, grupės „Žemaitukai“ narys teigė, kad vienos klaidos nekartos: „Mano tėtis taip ir niekada nesustojo. 5 dienas dirbo Savivaldybėje, buvo mero patarėjas. Savaitgaliais buvo vedantysis. Susitikdavome kartais sekmadieniais. Būdavo jis pavargęs, todėl nebuvo didelio ryšio ir kontakto. Labai noriu, kad pas mane būtų kitaip. Mano Nojukas jau 5-iose šalyse buvo. Norisi, kad nesijaustų to atsiskyrimo.“

Baigdamas pokalbį apie tėvystę bei savo tėtį, L. Vaitkevičius užsiminė apie šeimos pagausėjimą. „Aišku, kad norime, bet dabar yra tas patogumas. Sunku būtų grįžti į kūdikio rutiną. Aišku, kad norėtųsi turėti ir savo, todėl kažkokį sprendimą rasime“, – šyptelėjo jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų