Zayno Maliko ir Gigi Hadid skyrybos – melas? Naujausios nuotraukos teikia vilčių

Prieš mėnesį visi populiariausi užsienio portalai pranešė, jog saldžioji porelė – dainininkas Zaynas Malikas ir supermodelis Gigi Hadid – išsiskyrė. Visgi naujausios nuotraukos kalba pačios už save.

11

Porelė pastebėta vaikštinėjanti Niujorko gatvėmis iškart po to, kai Z. Malikas paliko G. Hadid namus. Jam į ranką įsikibusi buvo ir pati „buvusioji“.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Zaynas Malikas ir Gigi Hadid po išsiskyrimo pastebėti ir vėl kartu

Garsenybės pradėjo susitikinėti pernai lapkritį.

Šaltinis „E! News“ anksčiau sakė, jog yra galimybė, kad jie greit vėl bus kartu.

„Zaynas ir Gigi tikrai išsiskyrė, bet visai gali rytoj vėl pradėti draugauti, – tvirtino šaltinis. – Tai, kas tarp jų dabar vyksta, labai neaišku.“

Gigi balandžio 23 dieną suėjo 21 metai. Svarbaus gimtadienio šventė vyko paplūdimyje, dalyvaujant Zaynui ir jų abiejų giminaičiams, tarp jų – jos seseriai Bellai Hadid ir motinai Yolandai Foster. Nors pora atrodė linksma, kalbama, kad užkulisiuose pykosi.

„Per jos gimtadienį jie ginčijosi“, – tvirtino šaltinis, kuris pridūrė, kad jie, kol bendravo, „buvo „kelis kartus išsiskyrę ir vėl susitaikę“.

REKLAMA

„Tačiau Gigi dėl to tikrai liūdi ir, tam tikra prasme, norėtų viską sutvarkyti, – pridūrė šaltinis. – Ji labiau pasiilgsta to nuolatinio bendravimo su Zaynu ir jie tikrai buvo labai suartėję.“

Pora pastaruosius kelis mėnesius buvo neišskiriama ir „Closer“ gegužės mėnesį pranešė, kad jie net planavo apsigyventi drauge, tačiau tokia perspektyva, regis, nepatiko Gigi motinai Yolandai.

„Jis žino, kad Yolanda yra didelė Gigi gyvenimo dalis, bet kai išgirdo, kad ji perspėjo Gigi nesusižadėti bent metus, jis pasišiaušė. Jis jaučia, tarsi ji kištųsi“, – sakė šaltinis.

„Gigi draskoma. Ji labai trokšta gyventi su Zaynu ir parodyti pasauliui, kad jie rimtai žiūri vienas į kitą, bet supranta, kodėl jos mama nerimauja, kad Zaynas skubina įvykius.“

Zaynas ir Gigi įsimylėjo filmuodamiesi jo klipe „Pillowtalk“, kuriame yra kelios aistringos scenos, kai jie bučiuojasi.

Podiumų žvaigždė santykius su buvusiu „One Direction“ dainininku užmezgė kelios savaitės po to, kai nutrūko penkis mėnesius trukęs jos romanas su DNCE lyderiu Joe Jonas. Prieš susitikinėdamas su Gigi Zaynas buvo susižadėjęs su „Little Mix“ dainininke Perrie Edwards.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų