Žaibišku greičiu plinta „Charlie“ iššūkis: vaikai bando prisišaukti demoną

Maždaug prieš mėnesį vaikų ir paauglių tarpe išpopuliarėjo „Kylie Jenner lūpų“ iššūkis. Mažieji įniko į lūpų putlinimo žaidimą. Procesui įgyvendinti buvo naudojami nedideli alkoholiniams gėrimams skirti stikliukai. Į stiklinaitę įtrauktos lūpos po kelių minučių ištindavo, zona apie jas pamėldavo.  Kai kuriems po tokių išdaigų prireikė net medikų pagalbos. 

Tačiau apie tai jau galime pamiršti. Mados kinta greitai. Vaikų (ir ne tik) tarpe dabar žaibišku greičiu populiarėja Charly iššūkis. Ant popieriaus lapo sukryžiavus pieštukus kviečiamas meksikietiškasis demonas. Sakoma – „Charlie Charlie, ar tu čia?“ Po kelių tokių kvietimų, dvasia neva apsireiškia ir pasuka vieną iš pieštukų. 

Žmonės šį spiritizmo seasą pritaiko ieškodami atsakymų į rūpimus klausimus. Du lapo kampus pavadina žodžiu „taip“, kitus du – „ne“ ir, pakvietę demoną, stebi į kurią pusę pasisuks rašiklis. Vaikai drąsiai atlieka šį procesą ir vaizdo įrašais dalijasi „Twitteryje“. Vieni juokiasi, o kiti pakraupę lekia kuo toliau. 

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
D
Deividas
2015-05-30 10:29:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ei žmones, atsimerkit, tigi čia pieštuku sirdeles susimagnetina ir sukasi pačios, pats bandžiau nieko nesakiau, paimė ir pasisuko iš niekur nieko... Gal ir veike, aš tai nežinau. Neidomu.
Atsakyti
-3

a
apgaule
2015-09-14 16:09:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Shulej su draugais bandem tesiog per YouTube kad gautu subscribe papucia nieko nevyksts tik apgaule...
Atsakyti
-1

K
Konstantinas
2015-05-30 16:32:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau nelyskit, prisisauksit bedas,ligas, nesekme ir t.t
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (46)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų