„Yvos“ virtimas į „ŠarkĄ“ – ar vertėjo? (apklausa)

Ne paslaptis, kad merginų grupę „Yva“ išardė nesutarimai tarp Ievos, Kristinos, Gintarės ir įkūrėjos Natalijos Bunkės. Bet merginos nepasitraukė iš šou pasaulio, o sukūrė savo poproko projektą pavadinimu „ŠarkA“.

Šį savaitgalį su trenksmu debiutavusios merginos sulaukė išties daug žiniasklaidos dėmesio. Per tris dienas merginos sugebėjo pademonstruoti net tris kardinaliai skirtingus grupės įvaizdžius.

Penktadienį viename labdaros projekte merginos pasirodė apsivilkusios senovinėmis suknelėmis. Įvaizdį merginoms sukūrė viena Maltos ordino pagalbos tarnybos senolių – kostiumų dailininkė Gražina Remeikaitė.

„Šarkos“ (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)„Šarkos“ (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Šeštadienio vakarą tiesioginės „Šok su manimi“ laidos metu merginos atrodė visiškai kitaip. Savo sceniniam įvaizdžiui pasirinko odinius, seksualius drabužius, papuoštus auksinėmis detalėmis. Kaip aksesuarai puikiai tiko plunksnos. Merginos dainavo išties joms nebūdingą dainą, kurioje girdėjosi gitarų gausmas, roko muzikos ritmai.

REKLAMA

„ŠarkA“ (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)„ŠarkA“ (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)

Štai jau sekmadienio vakarą merginos dainavo M.A.M.A. apdovanojimuose. Šį kartą jos pasirodė kūno spalvos aptemptais kostiumais, padailintais odinėmis detalėmis. Ši apranga pabrėžė seksualias merginų figūras.

„ŠarkA“ (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

O kaip Jūs manote, ar vertėjo merginom tęsti veiklą kitu pavadinimu, kitokiomis dainomis ir stiliumi? Ar Jums mielesnė senoji „Yva“?


Rašyti komentarą...
E
Emma
2012-01-09 15:26:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinoma, kad nevertėjo. Bunkė tam kolektyvė buvo vienintelė talentinga. Kiek kartų mačiau kaip jai vienai teko dainuoti, o kitos per visą dainą prastovėjo su mikrofonais rankose, kaip suprantu yen esančiais tik dėl vaizdo, nes be Bunkės jos dainuot nemoka ;D
Atsakyti
0

k
kchhe
2012-01-09 16:02:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas pats b tik kitoj rankoj
Atsakyti
0

G
GUOSTĖ
2012-01-09 16:20:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
AS GALVOJU KAD SITA GRUPĖ IRA LABAI GRAZI IR AS SITA GRUPE VISADA PALAIKISIU IR MILĖSIU AS JAS VISADA MILĖSIU !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (123)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų